33 pr0 plaYground .::dobro dosli::.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

33 pr0 plaYground


3 posters

    lista citera koji su banovani na serveru

    avatar
    Gost
    Gost


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 4 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Gost Sub Jan 24, 2009 9:04 pm

    Da niste mozda malo promenili temu !?!
    Ova tema je za listu banovanih i za razloge, a ne za napusavanje i nesto slicno... Imate posebnu temu gde mozete da se zalete... Smile
    avatar
    Gost
    Gost


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 4 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Gost Sub Jan 24, 2009 9:09 pm

    nidzapoki@sezampro.rs ::A jel normalno da nam daje hedove kroz zidove...i da cim se neko pojavi,jednim metkom da head...NEMOGUCE...


    normalno je i to vrlo izvodljivo, npr vidi te i ti se sklonis iza zida, a on jednostavno prati brzinu tvog kretanja i oali... pa ako pogodi, pogodi a ako ne ceka te... Drugo on ima svoj nacin igre a to je siroka mapa, ne juri samo fragove vec i celu mapu pretrese... jer zna odakle ga ubijaju i zna svoje dobre i lose pozicije... tako da manite se vendete...
    avatar
    Gost
    Gost


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 4 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Gost Sub Jan 24, 2009 9:39 pm

    Prvo: pola njih ne zna ni sta znaci WH (Wall Hack)... Drugo svi misle da WH sluzi samo za gledanje kroz zid... to nije tacno... to je program koji sluzi za digratisanje plazme grafike, tj. da stvara probojnost kroz grafiku pod nekim uglovima, zato neki likovi koji igraju sa WH ne vide sve, pa i ne mogu da budu provaljeni, a to da ima PRO citera, njima treba barem 2 godine igranja sa citom da ga ne bi provalili, ali uzastopno da igra, a ne da ga pali i gasi...

    Drugo: Sto se tice aim-a neki ga koriste, ali oni ni sami ne znaju kako... jer 90% njih ne zna da nasteluje aim...

    Trece: Ne koriste svi samo WH i aim, nego koriste i neke druge stvari kao sto su... BB(4 u1), Collen Deluxe, CST i jos mnogo toga...

    Cetvrto: ako vidite ili pomislite da neko ima cit, lepo se reconnect-ujete, odete na forum pa prijavite to adminu, ili ako ima admina na serveru lepo kazete preko tsay:@ da vide samo admini... a ne da se napusavate i bezveze vi dobijete ban a citer ostane da igra...

    Peto: ne mozete na sve da posumnjate, jer ima igraca koji igraju sa novim patch-evima, koji stalno izlaze... Npr imate bolje radare, svetlije sve mape, zoom nisani drugaciji, drugaciji izgledi igraca... (npr ja ima ortaka koji je stavio da terori budu deda mrazevi i svi isti, a kanteri patuljci pa ih vrlo dobro razlikuje i uocava, al to su uglavnom zaludjenici...) i jos mnogo toga... ja imam osvetljene mape i lakse mi je da igram i dosta fragova pokupim na mracnijim mapama i mestima...

    Sesto: ajde da se potrudimo i da poboljsamo server, i da malo vise posecujete forum... da bi imalo smisla igrati CS, i da pokusate da izostavite psovanje, ako ne barem da ga smanjite...

    unapred zahvalan: 4_!n0Mch3 (bivsi A_inoM i .::|d3rk0nj4|::.)
    avatar
    bra1n
    Admin


    Broj poruka : 412
    Opomena :
    lista citera koji su banovani na serveru - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100lista citera koji su banovani na serveru - Page 4 Right_bar_bleue

    Datum upisa : 28.09.2008

    lista citera koji su banovani na serveru - Page 4 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od bra1n Ned Jan 25, 2009 4:48 am

    owo je off topic.
    ako je neko banovan moze da trazi unban u odgovorajucem delu foruma.
    p.s. ako neko bude psovao dok trazi unaban njegova tema ce biti brisana.
    LOCK
    avatar
    Gost
    Gost


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 4 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Gost Pon Jan 26, 2009 7:03 am

    brain...brate...molim te reci tvojim adminima da me vise ne banuju bez razloga...oni ne znaju ni da prepoznaju cit...znaci ne znam vise sta da ti kazem...onaj admin duca i olja me je banovao milion puta...pa je tebe andjelo posle cimao da me odbanujes jer me on zna i iz istog smo mesta...znaci uradi nesto povodom toga molim te...

    Sponsored content


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 4 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Sub Sep 07, 2024 8:21 pm