33 pr0 plaYground .::dobro dosli::.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

33 pr0 plaYground


3 posters

    lista citera koji su banovani na serveru

    avatar
    Gost
    Gost


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 3 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Gost Pet Jan 16, 2009 6:42 pm

    eee da... interesuje me da li je ryu citer???
    avatar
    Gost
    Gost


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 3 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Gost Pet Jan 16, 2009 7:55 pm

    eee aj molim te provjeri malo kad dodje faith | eddy....molim te ga malo prati [aim,wh]....znaci dokazano....al nije mi jasno sto stavlja ono faith kad nije u faith...lol kakvih sve dbl ima xD....i usput hvala Wink pozz
    avatar
    Gost
    Gost


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 3 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Gost Pet Jan 16, 2009 8:10 pm

    kitone... i ja mislim da on ima svasta nesto... banovan je danas dva tri puta, ali sve na 20, 90 min... ja bih njemu dinamicki ban...da se opameti... zzzz
    quattro
    quattro
    33pr0 soldier level 1


    Broj poruka : 88
    Godina : 32
    Lokacija : požega
    Raspoloženje : super raspoložen
    Opomena :
    lista citera koji su banovani na serveru - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100lista citera koji su banovani na serveru - Page 3 Right_bar_bleue

    Datum upisa : 07.01.2009

    lista citera koji su banovani na serveru - Page 3 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od quattro Sub Jan 17, 2009 3:45 am

    pratio sam ja eddy u specatorsima..i ima cit...kada bude neko od admina neka ga odma banuje!..Very Happy
    avatar
    bra1n
    Admin


    Broj poruka : 412
    Opomena :
    lista citera koji su banovani na serveru - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100lista citera koji su banovani na serveru - Page 3 Right_bar_bleue

    Datum upisa : 28.09.2008

    lista citera koji su banovani na serveru - Page 3 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od bra1n Sub Jan 17, 2009 4:46 am

    pogledacemo ga Wink
    avatar
    Gost
    Gost


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 3 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Gost Sub Jan 17, 2009 5:49 am

    okejj tnx Wink
    avatar
    Gost
    Gost


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 3 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Gost Sub Jan 17, 2009 4:08 pm

     ban bez ikakvog razloga... bili ste veoma korektni ali ima debila koje bih rado slomio a ne vrjedi mi da gubim vrijeme na nerviranje... server vam je dobar samo da nema te konje za admine...  (mislim konkreto na vendetu ili kako vec i onaj jos jedan nik mu je nesto na P ne mogu da se sjetim) vise necu igrati na vasem serveru... moje pitanje glasi kako da se izlogujem sa ovog foruma?
    avatar
    Gost
    Gost


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 3 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Gost Sub Jan 17, 2009 6:49 pm

    nije mozda pragmatix...? ali meni se ne svidja krstonov rad i ronanov valjda mu je tako nick...
    avatar
    Gost
    Gost


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 3 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Gost Ned Jan 18, 2009 12:46 pm

    e jeste taj glup je kao q.... jebo ga vendeta 
    avatar
    Gost
    Gost


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 3 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Gost Ned Jan 18, 2009 2:54 pm

    Vi ne shvatate koliko glupe stvari pricate.....sine moj,znas li ti uopste sta je AIM....bolje cutite,nemojte pokazivate koliko ste "neobavesteni" (necu reci glupi)...mozete vi sad da kenjate za admine...a ne znate kako je to biti....tako da nemoj da kenjate....ja mozda jesam nadrkan ponekad,ali to je zato sto dodju na server debili koji ne znaju sta znaci skracenica wh,ali zato znaju da prozivaju za pomenuti cit.......zapitajte se malo o cemu pisete ovde....

    primer:
    dolazi lik i kaze : "e ovaj ima wh ili cit..."

    toliko....uzivajte....
    avatar
    Gost
    Gost


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 3 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Gost Uto Jan 20, 2009 7:55 am

    Danas sam ban-ovan na 300 min. Ne znam sta bi to trebalo da znaci, ali ajde nije vazno i onako mi danas istice internet. Nego eto sto je meni najvise smetalo kod tog ban-a, sto pre mene nijedan citer nije banovan. Pisao sam i PM evo ga citer pogledaj, pogledali upozorili ga i nista na tome je ostalo. I bilo ih je jos 2-3 ali nisam bio siguran pa im nista nisam slao. Citer za kojeg sam 100% siguran i vec 3 dana im govorim je Djoka Pew4c ja mislim da se tako potpisuje. Covek ocigledno ima cit, tacno fokusira nisan na igraca koji se nalazi iza zida ili vidim ga drzi nisam pored 3 coska bas na onom cosku na kojem igrac treba da izleti, ni ne proviri ko civek i padne head shot.
    Valjda sam im ja bio onako najpogodniji za BAN zato sto sam bio prvi, sta sad da radim da se ubijem sto sam precizan. Kakve veze ima WH sa preciznoscu, ako je to razlog sto su me banovali? Da su me banovali zbog AIMa to bi uradili na pocetku jer ne bi mogao nijednu glavu da promasim i to samo slep ne bi video. A oni mene banovali posle 20 min igre!
    I kad su vec mislili da imam cit trebali su da me BAN-uju za stalno, a ne 300 min. Valjda su mislili da cu posle tog vremena da izkljucim skill Rolling Eyes
    avatar
    Gost
    Gost


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 3 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Gost Uto Jan 20, 2009 8:58 am

    dacho ti nemash pravo nikog da prozivash,zato sto su ove stvari koje si napisao za mene upravo ono sto ti radis u igri,samo da znash da i ja tebe posmatram i to ceshce nego sto mislis.Uostalom ti redovno imas skor oko 30:5,pa je jasno da ti imas wh,a mozda i neshto jace...cak mi je jedan admin sa ovog servera rekao da si ti citer,a i redovno te banuju,i to vishe admina, a oni te bolje poznaju i znaju da si citer,tako da bolje da se ne javljash...
    avatar
    bra1n
    Admin


    Broj poruka : 412
    Opomena :
    lista citera koji su banovani na serveru - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100lista citera koji su banovani na serveru - Page 3 Right_bar_bleue

    Datum upisa : 28.09.2008

    lista citera koji su banovani na serveru - Page 3 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od bra1n Uto Jan 20, 2009 9:13 am

    nije te niko od admina banovao, nego kad sam ukljucio ff postavke su namestene da banuje igraca kada 4-5 puta upuca saigraca.
    za sada sam iskljucio ff, pa kad budem podesio atac plugin koji je odgovoran za te banove, vraticu ff.
    King Leonidas (Krav_Maga)
    King Leonidas (Krav_Maga)
    33pr0 soldier level 1


    Broj poruka : 62
    Godina : 36
    Lokacija : Beograd
    Raspoloženje : Novogodisnje :)
    Opomena :
    lista citera koji su banovani na serveru - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100lista citera koji su banovani na serveru - Page 3 Right_bar_bleue

    Datum upisa : 31.12.2008

    lista citera koji su banovani na serveru - Page 3 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od King Leonidas (Krav_Maga) Uto Jan 20, 2009 11:01 am

    sto se pomenutog djoke tice lik ima wh bez greske... cak se ni ne trudi da ga sakrije nego cepa bez blama!!! i to nije da sam ga video jednom da ga koristi nego redovno... to sto daca ima skor 30:5 ne dokazuje da je citer!!! a to sto ti i sa citom imas skor 12:9, to znaci da si noob!!!
    avatar
    Gost
    Gost


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 3 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Gost Uto Jan 20, 2009 11:13 am

    reci mu maga..Razz
    avatar
    Gost
    Gost


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 3 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Gost Uto Jan 20, 2009 12:26 pm

    Ovo za team attack nisam znao, sorry. A sto se tice pevca iza toga i dalje stojim ipak imam dovoljno iskustva da procenim ko je citer. A ti mene posmatras i kazes da sam citer, a nemas pojma da igras, okle onda znas da sam citer a da nije skill u pitanju. Nauci prvo da igras, bez cita naravno i videces da je sve moguce. I sad jos je dosao i onaj Pajdoman! Taman se malo ocisti od citera kad upadne novi, ali dobio je BAN i naravno pored toga i dalje se vraca.
    avatar
    Gost
    Gost


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 3 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Gost Uto Jan 20, 2009 2:59 pm

    tacno tako... pajdoman je citer... digla se panika danas na serveru... tamo je bio ronan i asterix... kao gledaju ga... ne mesam se u njihov rad, ali i mi smrtnici smo videli odmah da ima... dobio je ban, ali dosta vremena je proveo na serveru sa citom...
    avatar
    Gost
    Gost


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 3 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Gost Uto Jan 20, 2009 3:42 pm

    ALO DJOKO NEMOJ DA SERES IMAS WH...PRIZNAJEM JA SAM ZA DACU MISLIO DA IMA WH..ALI NEMA(daco sry) A TI DEBELI NAUCI DA IGRAS BEZ CHITA, SADA NEMOJ DA PRICAS DA NEMAS CHIT! IMAS OWE CHITOWE: AIM,WH, TOKIO DRIFT!!!!ZATO NEMOJ DA SERES!!!!!!!!!!!!!!DEKI DACA NEMA CHIT ON JE SAMO NOOB KOJEG SERE!..xD
    avatar
    Gost
    Gost


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 3 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Gost Uto Jan 20, 2009 3:45 pm

    TACNO DJOKA JE NOOB! MAGA SKROZ TE PODRZAVAM....DEKI DAJ MI ADMINA PLZ IMAM SWE PROGRAME ZA PROWERE CHITOWA!!!!!!!!!!DA SE NAJEBEM MILE MAJKE CHITERIMA!Za preporuke cu da nawedem najbolje server na kojima sam bio admin: Koliba, MaxNet, PAnet....Very Happy
    avatar
    Gost
    Gost


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 3 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Gost Sre Jan 21, 2009 1:27 am

    E ovako...djoka4pewaC, posto sam ja admin...i gledam tako po malo:)ja sam skoro 100% siguran da imas cit.Kad budem sasvim siguran,dobices ban od mene i svaki sledeci put kad udjes na server bices banovan.tako da ti savetujem da sto pre prestanes da igras sa istim...D@ch@- ne prozivaj ga jer dacha je extra igrac i nema cit...idi malo po forumu pa ces da vidis ceo topic o tome i zakljucak na kraju!CaPe ti kao "obican smrtnik"Smile ne mozes sa sigurnoscu da tvrdis da li neko ima ili nema cit zato sto ga ne posmatras celu rundu!Jedino ako ima bad boy ili tako nesto...:)ZoOla bilo bi lepo ako bi mogao da pozajmis te programe...
    Uzivajte ljudi i nemojte da varate...da ne biste sebe dovodili u ne zgodnu situaciju...
    avatar
    Gost
    Gost


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 3 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Gost Sre Jan 21, 2009 4:56 am

    Tnx Angel. Joj Zola botino jedna hehe Laughing kome ti kazes da ga sere lista citera koji su banovani na serveru - Page 3 425675 ?
    I jesam noob priznajem ......................... a sta je to noob? Cool

    Necu vise offtopic
    Ae lista citera koji su banovani na serveru - Page 3 611205
    avatar
    Gost
    Gost


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 3 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Gost Sre Jan 21, 2009 8:40 am

    E ovako, deki, ne znam da li sam pogresno upucen ali receno mi je da si head admin, mislim da mi je to andjelo(pragmatix)rekao ali nisam siguran... Podneo sam zahtev za admina, i ukoliko ti imas veze sa donosenjem odluke ko ce biti admin a ko ne zamolio bi te da budem prihvacen...Cak mislim i da me znas, pragmatix te je zamolio par puta da me unbanujes jer neki od tvojih admina misle da koristim cheat pa mi lupe ban u najblazem slucaju...Igram cs 10 godina i kad tako neko pocne da mi pameta i da me banuje bez razloga nije mi dobro. U koliko ti mozes da proveris da li ja koristim cheat, molim te to i uradi, jer mi stvarno nije dobro od prozivanja...hvala unapred.. SmileSmile
    avatar
    Gost
    Gost


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 3 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Gost Čet Jan 22, 2009 1:23 am

    NEMOGU DA NADJEM PROGRAME MORAM PITAM XENA DE IH JE STAWIO!!!!!Ako su se obrisali kada sam obarao sistem moracu opet da pocnem da ih jurim po netu..ijaoooo muka......Sad
    avatar
    Gost
    Gost


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 3 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Gost Sub Jan 24, 2009 2:27 am

    ***** ja meda admina u ona mala njegova usta....pali wh a kad sam mu rekao da ugasi on me poceo kick imam demo na kojem cijlu mapu walkam a on uvijek zna gdje sam i yebem mu jos jednom mamu onu njegovu balavu za one kickove na serveru...meda nadam se da ces i ti ovo procitati i slusaj me sada dobro....****** ** k!t0ncHe **** ******* ***** **** !!!!
    avatar
    bra1n
    Admin


    Broj poruka : 412
    Opomena :
    lista citera koji su banovani na serveru - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100lista citera koji su banovani na serveru - Page 3 Right_bar_bleue

    Datum upisa : 28.09.2008

    lista citera koji su banovani na serveru - Page 3 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od bra1n Sub Jan 24, 2009 5:22 am

    posalji mi demo, i dobio si opomenu za psovanje!

    Sponsored content


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 3 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pet Apr 19, 2024 12:52 am