33 pr0 plaYground .::dobro dosli::.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

33 pr0 plaYground


3 posters

    lista citera koji su banovani na serveru

    avatar
    Gost
    Gost


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 2 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Gost Sub Nov 29, 2008 1:47 am

    Adrijana Lima jeste citer!...video sam ga sinoc na kratko...
    avatar
    Gost
    Gost


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 2 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Gost Sub Nov 29, 2008 2:55 am

    Adriana lima nije samo citer.nego je i citer i ima aim i ima wh sve... Exclamation
    avatar
    Gost
    Gost


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 2 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Gost Sub Nov 29, 2008 4:10 am

    Admini ako vidite adrianu limu da joj date dinamicku ban...
    ae uzivate!!1
    avatar
    Gost
    Gost


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 2 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Gost Sub Nov 29, 2008 4:17 am

    ALI JA SAM BANUVAN ZATO STO SAM PROZIVO ADRIANU LIMU
    FFS
    avatar
    Gost
    Gost


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 2 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Gost Sub Nov 29, 2008 6:58 am

    pa wind skini mu ban da decko igra Mad
    avatar
    Gost
    Gost


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 2 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Gost Ned Nov 30, 2008 3:37 am

    Zelio bih da kazem da je 30.11.1008 godine na mapi de_dust 2(ujutru) bilo nekoliko citera a nije bilo admina.To su bili:HOLE POPIO KOLE,Restart i jedan dbs ili nekad stavi dbs ali usao je Durexx i banovao je dbs a tada nije bio HOLE POPIO KOLE.Et od mene pa vi radite sta hocete Laughing
    avatar
    Gost
    Gost


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 2 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Gost Ned Nov 30, 2008 3:44 am

    Hvala na obavestenju,resicemo to.

    avatar
    Gost
    Gost


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 2 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Gost Uto Dec 02, 2008 5:55 pm

    Ja mislim da na ovom serveru niko ne zna da li Celavi slinac ima wh ili ne,ili ga ponekad upali!!Bilo bi lepo da to saznamo sto pre...Ako nema Wh,svaku mu casT! Wink lista citera koji su banovani na serveru - Page 2 140718
    avatar
    Gost
    Gost


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 2 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Gost Sre Dec 03, 2008 4:10 am

    ma Celavi Slinac nema wh.danas ujutru oko pola jedanest sam ga drao na mapi de_westwood.
    avatar
    Gost
    Gost


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 2 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Gost Sre Dec 03, 2008 4:18 am

    prijavljujem ceo klan ***|PRO|*** se zovu ceo klan ima aim wh i jos sranja upravo terorisu server
    hvala
    avatar
    Gost
    Gost


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 2 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Gost Čet Dec 11, 2008 1:59 pm

    eh ne mogu da verujem da samo mali wind misli da ja nemam chit,a taj dacha me je bas iznenadio,mislio sam da je lik iskusan i da moze da vidi ko ima a ko nema.nema smisla da se ja sad pravdam ili tako nesto,jednostavno ja ljudi ni ne znam sta je to,igram cs vec dosta godina,igrao sam dobro uvek,i sad imam adsl i cepam.zar je nemoguce da neko dobro puca ili da razmislja.revang je bio na deathmatch servu gde igram i pitajte njega dal imam chit ili dodjite na taj deathmatch pa da vas rascepim sa ak.ili stavite lepo sxe i gotova stvar,nema chitera i svima dobro.a ne da me iskompleksirani klinac banuje kad ga pogodim..lol..svidja mi se bas ovaj server i volim da igram na njemu i zamolio bih nekog ako iole ima mozga da me ne banuje ili nek me proverava,ma dovescu ga kuci da pokazem kako igram.imam jebeni laptop i mis od 300 kinti i pucam ko blesav.i to je to.
    avatar
    Gost
    Gost


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 2 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Gost Čet Dec 11, 2008 2:02 pm

    i jos nesto...angelina nema chit 100 % samo ga upali kad kao neko ima chit (nije mi jasan decko)..lol....mislim da i samo postojanje chita treba da bude ban...sta kao ti se naljutis sto neko ima chit i upalis chit..koja glupost..nema casti ni malo..jebo to uzmi botove pa im kidaj glave..mani se chita...
    avatar
    Gost
    Gost


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 2 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Gost Čet Dec 11, 2008 2:18 pm

    Sta ja ? Ja ti nisam nista rekao, a mogu ti reci da nisam imao prilike da te gledam. Obrazlozi

    Ja sam veoma iskusan, ali ima i iskusnih citera.. nije lako
    avatar
    Gost
    Gost


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 2 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Gost Čet Dec 11, 2008 2:25 pm

    pa to sto si rekao prvi da ja imam chit lol...a ja bas nekad cenim tvoju igru i iskustvo...mozes me proveriti slobodno,nema frke..nego ne mogu vise da se nerviram da me vkaovendeta banuje kad ga hediram ili tako nesto...nema smisla samo je nekolicini dozvoljeno da dobro igraju cs..svi ostali smo noobovi sa chitom..ja samo hocu da igram nista vise..
    avatar
    bra1n
    Admin


    Broj poruka : 412
    Opomena :
    lista citera koji su banovani na serveru - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100lista citera koji su banovani na serveru - Page 2 Right_bar_bleue

    Datum upisa : 28.09.2008

    lista citera koji su banovani na serveru - Page 2 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od bra1n Čet Dec 11, 2008 2:37 pm

    opusti se, resicemo tvoj problem... lista citera koji su banovani na serveru - Page 2 433608
    avatar
    Gost
    Gost


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 2 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Gost Čet Dec 11, 2008 2:41 pm

    ma nisam iznerviran..nego mi dosta od ponavljanja da nema chit i da me lik banuje 200 puta za 5 dana...pa sam lepo dosao da kazem sta imam,nista vise...
    avatar
    Gost
    Gost


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 2 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Gost Čet Dec 11, 2008 6:10 pm

    eh ne mogu da verujem da samo mali wind misli da
    ja nemam chit,a taj dacha me je bas iznenadio,mislio sam da je lik
    iskusan i da moze da vidi ko ima a ko nema
    Hmm...nisam razumeo ovo tvoje...
    nemas chit...to znam.....xexe....zasto mali WIND???=))
    Inace znate kako to ide u zivotu...
    onaj ko nema nista mnogo je pametan i inteligentan....onaj ko ima sve samo se preuvelicava i misli da je boga uhvatio za onu stvar pa radi sta mu se prohte.....
    eto primer kao i kod asdf....decko ima ubedljivo najgori komp ovde( asdf ne shvataj licno...nije ovo prozivka ) ima mis od 200-300 kinti...i decko rastura...
    a ovi koji imaju mahine bato....upale cheat,zapale pljugu,koka kola je pored...i samo ono....: ajde da krenem da pomeram bulju!!!
    ( svi koji imaju dobre kompove nemojte da mislite da sam vas isprozivao ,navodim primer )
    inace sta da Vam kazem...taj cheat je unistio Counter-Strike TOTALNO!!! ali totalno.....
    inace krece tako vreme....za 5 godina ima sve da se promeni...skill ( to nece postojati )....igrice ce dzabe praviti...uvek nadju bug,propust,sifre...i igrica automacki unistena....
    sve ce se raditi od kuce preko kompa ( e-banking,e-shoping i sva sranja koja imaju e- ispred...znaci od kuce...)....krece vreme hi-teca....znaci sve vise i vise olaksavajucih stvari...ali sa velikim rizicima....
    inace da ne serem mnogo i da ne skrecem sa teme...
    Molio bi sve na serveru da ne pale cheat...igrajte ko ljudi....
    ( brain stavicemo zastitu na server...sredicu ja nesto)
    ae uzivajte!

    avatar
    Gost
    Gost


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 2 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Gost Uto Jan 06, 2009 11:00 am

    e owako ....ljudi morate da shwatite da owaj server polako postaje pro server! Dolaze mnogi igraci sa raznih servera...Kao naprimer asdf NEMA CHIT,*51^T!meS niko od njih nema chit nego igraju cs 4 ili 5 godina, to su mi drugari iz kraja tako da bi molimo da njih ostawite na miru i da nebanujete za swaki weliki skor...

    unapred hwala....
    avatar
    Gost
    Gost


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 2 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Gost Pet Jan 09, 2009 6:05 am

    He@dshoot u vugl@ od danas igra domine i grudva se dok ima snega...Isto vazi i za WoOy7+one2play ...
    avatar
    Gost
    Gost


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 2 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Gost Ned Jan 11, 2009 2:19 pm

    samo vendete nema on je pro zar ne??? hmm... ili mozda nije?? mozda je on samo brat hed admina pa ima zastitu sa jedne strane a mozda i jeste stvarno pro koj vidi kroz zidove?? zasto da se lazemo niko ne sme da mu pisne jer mu brain brat ili sta gpd neki rod je uglavnom vendeta se hvali da je igrao za gloriju pa pitao likove kazu za njega niko nije cuo :S sto da se lazemo lik kaze da je u igraoni i skor mu 3-9 kad dodje kuci skor mu 49:3 :S "PRO" igraci cim sam ban 2-3 "PRO" ostali su se stisali i kad su mi skinuli admina odma se opet kurce bre deec faktor je imao pa sam ga bna uso opet pa ban uso opet pa ban i na kraju se lik smirio uso bez chita a ne ovde samo vladaju picke koje imaju admina i koje se cepe dekiju!!! taj isti vendeta me ban jer me prozvo za chit jer ne moze da me kill a deki nije reagovo ja sam ban na 5 min andjela koj mi ko burazer odma mi je skinut admin a andjelo zna zasto sam to uradio!!! |v-kaovendeta| = prochiter samo njega nema na listi a imamo i klip Twisted Evil
    King Leonidas (Krav_Maga)
    King Leonidas (Krav_Maga)
    33pr0 soldier level 1


    Broj poruka : 62
    Godina : 36
    Lokacija : Beograd
    Raspoloženje : Novogodisnje :)
    Opomena :
    lista citera koji su banovani na serveru - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100lista citera koji su banovani na serveru - Page 2 Right_bar_bleue

    Datum upisa : 31.12.2008

    lista citera koji su banovani na serveru - Page 2 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od King Leonidas (Krav_Maga) Ned Jan 11, 2009 4:38 pm

    Jell moze taj klip negde da se vidi?? Smile
    avatar
    Gost
    Gost


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 2 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Gost Ned Jan 11, 2009 5:18 pm

    kinder...ti si poslednji kome cu da progledam kroz prste za vredjanje admina!!!Ako imas nesto protiv mene napisi, a ako nemas, nemoj da sam te jos jednom cuo da tako vredjas sve admine,jer sam i ja jedan od njih!!!I ne dozvoljavam da tako govoris o meni bez argumenata!!!Toliko pa pripazi malo kako pricas...

    Pozzzz
    avatar
    Gost
    Gost


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 2 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Gost Pon Jan 12, 2009 12:48 am

    klip moze cim djura dodje na msn :@
    ___________________________________________________
    lol kralju kad sam ja tebe prozivo??? daj reci pa da rascistimo...
    msm koliko se secam jedan dan "SMO" se zaebavali ti,andjelo i ja ako si ti to shvatio prozivku ok...jedini posteni admini su djura i andjelo!!!! a to da ja nemam argumente ok de su tvoji?? i nema ti sta meni tu da gledas kroz prste jer ja nikog nisam prozivao licno jedino vendetu koj me ban tj koj mi dao dinamicki ban zbog "chitovanja" ja u kgb kad ocete dodjem i igramo dal ste vi normalni??? sto njemu neko neprisere kad vam kenja?? kad psuje na allsay ili proziva???
    avatar
    bra1n
    Admin


    Broj poruka : 412
    Opomena :
    lista citera koji su banovani na serveru - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100lista citera koji su banovani na serveru - Page 2 Right_bar_bleue

    Datum upisa : 28.09.2008

    lista citera koji su banovani na serveru - Page 2 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od bra1n Pon Jan 12, 2009 5:35 am

    wendeta nema net trenutno...
    a kada ga bude dobio ja cu da se pozabavim njime...
    p.s. on nema cit, i kad sam bio u kgb-u sa njim on je razvaljivao...
    avatar
    Gost
    Gost


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 2 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Gost Pet Jan 16, 2009 2:13 pm

    samo da dopunim listu citera... danas ih je bilo mnogo... krston je skoro stalno na serveru, ali uopste ne vodi racuna...medju citere spadaju.... eddy i... jos jedan, ali trenutno ne mogu da se setim njegovog nicka... kad se setim pisacu, ali vendeta ga zna i vec ga je banovao nekoliko puta.... fora je ta sto kad upadne neko od admina...senna, vendeta... odmah svi beze sa servera i ne mogu da im olako upamtim nickove...ali danas ih je bilo puno...



    pozzzzz

    Sponsored content


    lista citera koji su banovani na serveru - Page 2 Empty Re: lista citera koji su banovani na serveru

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pet Apr 19, 2024 12:28 am