33 pr0 plaYground .::dobro dosli::.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

33 pr0 plaYground


2 posters

    DOKLE VISE!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

    King Leonidas (Krav_Maga)
    King Leonidas (Krav_Maga)
    33pr0 soldier level 1


    Broj poruka : 62
    Godina : 36
    Lokacija : Beograd
    Raspoloženje : Novogodisnje :)
    Opomena :
    DOKLE VISE!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100DOKLE VISE!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? Right_bar_bleue

    Datum upisa : 31.12.2008

    DOKLE VISE!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? Empty DOKLE VISE!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

    Počalji od King Leonidas (Krav_Maga) Ned Feb 01, 2009 8:33 am

    banovan sam na 180 minuta... samo hocu da znam ko i zasto!!!!!! ne mogu da verujem!!!!!! 1000 put dobijam ban zato sto ubijem nekog koga izgleda ne smem... najbolje bi bilo da se napravi i treca ekipa u koju ce da ulaze samo odabrani clanoci ovog servera i da nas oni jure po mapama a a mi da bezimo!!!!!!! stvarno nema vise smisla.... aj nek se javi lepo taj koji me je banovao i neka mi kaze zasto...... cisto da znam koga to ne smem da ubijam...
    avatar
    Gost
    Gost


    DOKLE VISE!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? Empty Re: DOKLE VISE!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

    Počalji od Gost Pon Feb 02, 2009 1:13 am

    jesi siguran da nisi dobio ban zbog FF?
    King Leonidas (Krav_Maga)
    King Leonidas (Krav_Maga)
    33pr0 soldier level 1


    Broj poruka : 62
    Godina : 36
    Lokacija : Beograd
    Raspoloženje : Novogodisnje :)
    Opomena :
    DOKLE VISE!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100DOKLE VISE!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? Right_bar_bleue

    Datum upisa : 31.12.2008

    DOKLE VISE!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? Empty Re: DOKLE VISE!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

    Počalji od King Leonidas (Krav_Maga) Pon Feb 02, 2009 6:47 am

    moguce... ali nisam nikog ubio od svojih... samo sam 2-3 puta pogodio svog kadd se napucavam sa nekim pa mi moj istrci... ali to nije za ban valjda... osim ako mi nije istrcao neki admin!!! SmileSmileSmile
    King Leonidas (Krav_Maga)
    King Leonidas (Krav_Maga)
    33pr0 soldier level 1


    Broj poruka : 62
    Godina : 36
    Lokacija : Beograd
    Raspoloženje : Novogodisnje :)
    Opomena :
    DOKLE VISE!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100DOKLE VISE!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? Right_bar_bleue

    Datum upisa : 31.12.2008

    DOKLE VISE!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? Empty Re: DOKLE VISE!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

    Počalji od King Leonidas (Krav_Maga) Pon Feb 02, 2009 6:51 am

    neposredno pred ban, mislim cak u poslednjoj rundi pred ban sam puko nekog po glavi iz metka na dust forever mapi na onom pravcu... pa je to verovatno bio razlog... ne znam kako je podesen taj ff... jel odmah banuje ili ima neki kick pre bana ili nesto??? posto sam banovan bez ikakve opomene ili obrazlozenja...
    avatar
    bra1n
    Admin


    Broj poruka : 412
    Opomena :
    DOKLE VISE!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100DOKLE VISE!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? Right_bar_bleue

    Datum upisa : 28.09.2008

    DOKLE VISE!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? Empty Re: DOKLE VISE!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

    Počalji od bra1n Pon Feb 02, 2009 7:41 am

    verovatno je bio ban zbog ff
    sad sam namestio da se posle 5 team killa dobije kick
    avatar
    Gost
    Gost


    DOKLE VISE!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? Empty Re: DOKLE VISE!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

    Počalji od Gost Pon Feb 02, 2009 3:58 pm

    Post sam postavio u Petak i niko nije odgovorio. Da ga update-ujem


    A sta je to cudno da neki klinja admin banuje a da nema blage veze sto je to uradio Evo kao na primer mene ovaj vendeta, covek je zapeo za mene i nece da se otkaci!! Ja mislim da me je on jedno 15 puta banovao. I opet me je banovao pre 2 dana "zato sto sam imao bolji skor od njega". Mislio sam procice ali evo jos uvek traje ban, a coveka sam video zadnji put pre mesec dana. I trebao sam pretpostaviti da ce da me banuje, cak je i rekao ali namerno nisam hteo da izadjem, iz principa. Nema potrebe da bezim. Jos mu stajao nick nesto Don a ja sam znao da je to on jos od pre i jos ga gledam kako se diskonektuje da bi promenio nick da moze da me banuje. Sve se mislim u sebi banuj me dab**da ti to bilo poslednje. Ali vazno da je on "pro" kad napravi skor 20-2, cim to spomene podseti me kakvo je on dete. batina je iz raja izasla. Ako ovo bude definitivni ban ima da mu ispljujem sve preko ovog servera, posto vise necu imati potrebe da dolazim na ovaj server. A glavni bi trebao da se zapita koga zaposljava i kakav ugled stvaraju ovom serveru.

    strasno, 5 dana cutim bas da vidim ko ce da se javi!
    avatar
    bra1n
    Admin


    Broj poruka : 412
    Opomena :
    DOKLE VISE!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100DOKLE VISE!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? Right_bar_bleue

    Datum upisa : 28.09.2008

    DOKLE VISE!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? Empty Re: DOKLE VISE!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

    Počalji od bra1n Pon Feb 02, 2009 4:13 pm

    sry wideo sam owo ali ti nisam odgovorio, ja sam ti skinuo ban.
    pitao sam wendetu sta je to bilo, on je rekao da te nije on banovao zato sto nema net, izgleda da mu je neko provalio setinfo.
    njemu sam promenio pass.
    sutra uzimam nowi web host da napravim forum pa cu se malo wise poswetiti adminima, onima koji su ne aktivni cu skinuti admina i dacu onima za koje ja mislim da zasluzuju i znaju kako da ga koriste, takodje onima koji krse pravila cu privremeno sankcionisati admina... wise o tome ce biti na nowom forumu Smile
    King Leonidas (Krav_Maga)
    King Leonidas (Krav_Maga)
    33pr0 soldier level 1


    Broj poruka : 62
    Godina : 36
    Lokacija : Beograd
    Raspoloženje : Novogodisnje :)
    Opomena :
    DOKLE VISE!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100DOKLE VISE!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? Right_bar_bleue

    Datum upisa : 31.12.2008

    DOKLE VISE!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? Empty Re: DOKLE VISE!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

    Počalji od King Leonidas (Krav_Maga) Pon Feb 02, 2009 5:33 pm

    kad smo vec kod toga... nemoj samo da izgleda ovako, molim te!!! Smile
    avatar
    Gost
    Gost


    DOKLE VISE!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? Empty Re: DOKLE VISE!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

    Počalji od Gost Uto Feb 03, 2009 2:26 am

    da...nemoj da izgleda ovako....gore od ovoga nisi mogao da namestis....Laughing

    Sponsored content


    DOKLE VISE!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? Empty Re: DOKLE VISE!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Čet Apr 18, 2024 11:58 pm