33 pr0 plaYground .::dobro dosli::.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

33 pr0 plaYground


    stvarno vise nema smisla...

    avatar
    Gost
    Gost


    stvarno vise nema smisla... Empty stvarno vise nema smisla...

    Počalji od Gost Sre Dec 17, 2008 7:14 am

    ljudi nemam chit i naravno chovek koji me uvek banuje ili tako nesto dodje i kao da mi ban upozorenja,samo zato sto sam sam ostao protiv troice,jednog skinem,njega sam masio kao i on mene i ubijem ga,i kad sam bombu postavio na a,i onda naravno cuvam kracu posto sam se vec pucao sa likom koji je bio na b na onoj terasi,igrao se dust2006 i naravno headshot,nista lakse.I jos mi lik kaze da svi kazu da imam chit,i ja pitam ko to,i on kaze pa svi,i ja kazem pa koji jebeni svi??i on nista..a ljudi mu jos pisu da nemam nista...i sad ko je ovde normalan...mislim stvarno bez osnova,samo sto je lik iskompleksiran ili ne znam sta...molim za pomoc..
    da admin je vkaovendeta...samo s njim imam problema..
    avatar
    Gost
    Gost


    stvarno vise nema smisla... Empty Re: stvarno vise nema smisla...

    Počalji od Gost Sre Dec 17, 2008 8:31 am

    IMam problema i ja ali sta ces. Jbg covek me mrzi. Kad god igram vredja me i kaze da znam samo da igram sa citom.A mozda ga 2 puta ubijem na mapi?! Tebe nisam gledao, pa ne mogu da kazem jesi li ili nisi, ali eto nisi jedini. To sam hteo da kazem. Ono pre kad smo igrali bilo je sve cool, normalno smo pricali i sl. od pre neki dan gotovo, kad god je online ja nemam mira. To od onda kada mu je "ortak" ROOLEKS rekao da ima cit, ja sam postao javna meta prozivki od njihove strane. Jos ja pitam roleksa u cemu je problem i on se onako smejao kao da je iz sale ili nebuloze tu prozivku rekao! A coveka u zivotu pre nisam video na serveru i eto prozivke.Nervira me kad tako ljudi napamet govore i prozivaju, a iskustvo im 0. Koliko ja vidim ili nece imati mira dok me ne ocrni i BAN-uje ili da jednostavno izadjem iz servera kad je on online. Ali eto ima srece sto ima ljudi koji znaju da nisam citer i veruju da znam da igram.
    Hvala im
    avatar
    Gost
    Gost


    stvarno vise nema smisla... Empty Re: stvarno vise nema smisla...

    Počalji od Gost Sre Dec 17, 2008 8:37 am

    ....taj rad...jbga kad su ljudi ljubomorni ili tako nesto ne znam vec...ta je zato sto ga jedino mi mozemo ubiti pa mu verovatno kvarimo skor,koji nem pojma kako nabije,kad god ja igram a on je tu,nista posebno...verovatno se na botovima skill izradjuje...ja vise volim da pucam sa ok igracima,zanimljivije je tako,naravno...
    eto sta ces...valjda ce ukljiciti mozgove i shvatiti jednom...
    avatar
    bra1n
    Admin


    Broj poruka : 412
    Opomena :
    stvarno vise nema smisla... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100stvarno vise nema smisla... Right_bar_bleue

    Datum upisa : 28.09.2008

    stvarno vise nema smisla... Empty Re: stvarno vise nema smisla...

    Počalji od bra1n Sre Dec 17, 2008 9:49 am

    problem je resen. vise vas nece banovati
    avatar
    Gost
    Gost


    stvarno vise nema smisla... Empty Re: stvarno vise nema smisla...

    Počalji od Gost Čet Dec 18, 2008 7:06 pm

    hvala brain..nemoj misliti da prozivamo vkaovendetu ili nesto tako...nikom nije do toga..samo do igre..

    Sponsored content


    stvarno vise nema smisla... Empty Re: stvarno vise nema smisla...

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Čet Mar 28, 2024 7:02 pm