33 pr0 plaYground .::dobro dosli::.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

33 pr0 plaYground


2 posters

    ---zalbe na rad administratora---

    avatar
    Gost
    Gost


    ---zalbe na rad administratora--- - Page 3 Empty Re: ---zalbe na rad administratora---

    Počalji od Gost Sub Nov 15, 2008 5:23 am

    krajnje je vreme da wind zavede red!Smile
    avatar
    Gost
    Gost


    ---zalbe na rad administratora--- - Page 3 Empty Re: ---zalbe na rad administratora---

    Počalji od Gost Sub Nov 15, 2008 5:30 am

    ma de zavodim red......
    nastavice oni jos...znam ja.....
    ali dobro....kada vide na monitoru error:no error shvatice....xaxaxaxa =)))))
    avatar
    Gost
    Gost


    ---zalbe na rad administratora--- - Page 3 Empty Re: ---zalbe na rad administratora---

    Počalji od Gost Ned Nov 16, 2008 1:45 am

    Ma da...nastavcemo mi ali u skoli...a i na sajmu...
    to sta cete raditi i gde ce te raditi mene zabole ckura!!!
    znaci nema vise prepirki......
    evo wind vidis ko pocinje mali pacov
    profi razumeo sam.......=))).....dosta vise bilo cega....
    od sada posle ovog mog posta se samo pisu postovi na temu zalbe na rad administratora......
    ae uzivajte!!!
    avatar
    Gost
    Gost


    ---zalbe na rad administratora--- - Page 3 Empty Re: ---zalbe na rad administratora---

    Počalji od Gost Sub Dec 13, 2008 1:02 pm

    a taj v kad mu skilla ponestane onda banuje masu...i sta je to taj kgb tako poseban...????nista posebno...
    avatar
    Gost
    Gost


    ---zalbe na rad administratora--- - Page 3 Empty Re: ---zalbe na rad administratora---

    Počalji od Gost Sre Dec 17, 2008 4:33 pm

    Ja stvarno ne znam sta se desava sa ovim adminima, jer su nedokazani mnogo umesto da jure citere oni banuju one koji su pro.Cist primer su inZest i paco esta loco ja omlim sve admine da ih vise ne banuju jer oni nemaju nikakav cit i imaju CS iskustvo vise nego svi admini zajedno i momci su pro.Izadjite jednostavno u spectators i posmatrajte ih a ne ban na prvu.jedino ih vendeta od admina nije banovao a svaki admin ih je banovao bar po jednom molim da se resi taj problem
    avatar
    bra1n
    Admin


    Broj poruka : 412
    Opomena :
    ---zalbe na rad administratora--- - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100---zalbe na rad administratora--- - Page 3 Right_bar_bleue

    Datum upisa : 28.09.2008

    ---zalbe na rad administratora--- - Page 3 Empty Re: ---zalbe na rad administratora---

    Počalji od bra1n Sre Dec 17, 2008 4:35 pm

    bice reseneo !
    avatar
    Gost
    Gost


    ---zalbe na rad administratora--- - Page 3 Empty Re: ---zalbe na rad administratora---

    Počalji od Gost Čet Dec 18, 2008 1:25 am

    Cisto da se zna...Momci nisu citeri...a zero nemoj tako da pricas jer ih nisu svi admini banovali....Onaj koga sam ja video da banuje bez gledanja iz spec je beban...I to banuje na 2 min.Rekao sam mu da to ne radi jer nije u redu. A sto se tice inZest-a igrao sam protiv njega i nije toliiiikiii pr0 koliko ti kazes ali igra odlicno..Poco je dobar ali je najbolji onaj drugari | fakatore,ili tako nesto ...
    Gledao sam vas svakog pojedinacno i znam da nemate cit...
    A ako hoces ko ima vise cs iskustva...retko ko na serveru moze da kaze da ima bar slicno koliko i ja...igram cs od verzje 1.3, igrao sam live turnire pr0, nisam igrao 2 godine zato mi je skill kao u bota najveceg na svetu,ali iskustvo je iskustvo...
    I samo da zakljucim...
    Kad neki admin banuje nekog znaci da treba da bude siguran da je igrac citer...
    Ako je takva situacija...Mislim da tom igracu ne treba biti skinuti ban pa cak i da napise 1000 postova na forumu...
    Oduzio sam malo...izvinjava se ako je otislo u spam...
    avatar
    Gost
    Gost


    ---zalbe na rad administratora--- - Page 3 Empty Re: ---zalbe na rad administratora---

    Počalji od Gost Čet Dec 18, 2008 12:44 pm

    ko je dao onom glupom bebanu admin da se kurci glup je kao K.... nema pojma sta je cit cim njega neko ubije on odmah banuje. kako bi ga banovao kada bih ga uhvatio..
    avatar
    Gost
    Gost


    ---zalbe na rad administratora--- - Page 3 Empty Re: ---zalbe na rad administratora---

    Počalji od Gost Čet Dec 18, 2008 1:17 pm

    kako mu je nick...lepo napise ovde
    p0ZzZz
    avatar
    Gost
    Gost


    ---zalbe na rad administratora--- - Page 3 Empty Re: ---zalbe na rad administratora---

    Počalji od Gost Sre Jan 07, 2009 3:09 am

    JA SE ZALIM NA RAD I NA NICK ADMINA andria(BEZ J) cudan momak...pise pro a nije .... hvala bogu pa ste mu oduzeli ban inace bi bilo malo ljudi na serveru...xD...e da zalim se i na V kao Vegeta jer je GAY KOMARAC...xD POZDRAW ZA KUMODRAZ OD WEEDIKOWCA !!!!
    avatar
    Gost
    Gost


    ---zalbe na rad administratora--- - Page 3 Empty Re: ---zalbe na rad administratora---

    Počalji od Gost Sre Jan 07, 2009 5:11 pm

    ajde bre bez psovanja!!!Ko si ti krav da tako psujes na forumu???
    avatar
    Gost
    Gost


    ---zalbe na rad administratora--- - Page 3 Empty Re: ---zalbe na rad administratora---

    Počalji od Gost Čet Jan 08, 2009 8:07 am

    xen pishe

    Zalim se na rad Ronana , kada sam mu zapretio preko pp da me ne banuje vishe on je rekao kako ima 26 god kao a u prijavi za admina je stavio da je 1991 god i pokushava da bude neki pro al mu ne ide , pored mene stalno banuje i buxnu ( eaez-a ) i voleo bih da chujem i njega zashto smo nas 2 banovani? Ne smemo da izadjemo na nishan? Lako je biti cyber mudo i voleo bih da se upoznamo!
    avatar
    Gost
    Gost


    ---zalbe na rad administratora--- - Page 3 Empty Re: ---zalbe na rad administratora---

    Počalji od Gost Čet Jan 08, 2009 5:29 pm

    Ae malo oladite sa psovanjem...


    Sponsored content


    ---zalbe na rad administratora--- - Page 3 Empty Re: ---zalbe na rad administratora---

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Čet Mar 28, 2024 6:31 pm