33 pr0 plaYground .::dobro dosli::.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

33 pr0 plaYground


2 posters

    ---zalbe na rad administratora---

    avatar
    Gost
    Gost


    ---zalbe na rad administratora--- - Page 2 Empty Re: ---zalbe na rad administratora---

    Počalji od Gost Sub Nov 01, 2008 8:14 am

    mnogi su se zalili na njega pa od danas nema vise admina
    avatar
    Gost
    Gost


    ---zalbe na rad administratora--- - Page 2 Empty Re: ---zalbe na rad administratora---

    Počalji od Gost Sub Nov 01, 2008 9:29 am

    Evo jedan screen shot sa jednog servera kojeg necu da imenujem (reklamiram)

    ---zalbe na rad administratora--- - Page 2 Cs16stsac8.th---zalbe na rad administratora--- - Page 2 Thpix

    NEmam nista kao sto se vidi i na kraju mi je skor bio 28:5 Ako treba prilozicu jos par slicica
    avatar
    Gost
    Gost


    ---zalbe na rad administratora--- - Page 2 Empty Re: ---zalbe na rad administratora---

    Počalji od Gost Sub Nov 01, 2008 8:20 pm

    Ja bi dao dachi admina , znaci iskreno decko zna da igra super , lepo se ponasa , i ume da trpi budale...
    pazi ovako....sve je to lepo....i zna da igra i lepo se ponasa.....ali retko ko kada dobije admina bude isti takav....svi se prokurce i tako to.....(daco nemoj da mislis da te prozivam,nego samo kazem svoje misljenje)......a i ima dosta admina....cak i previse.......jedino ako mi admini ne radimo dobro posao.....
    afro afro afro afro afro afro afro afro
    avatar
    Gost
    Gost


    ---zalbe na rad administratora--- - Page 2 Empty Re: ---zalbe na rad administratora---

    Počalji od Gost Uto Nov 04, 2008 4:39 am

    E...doslo je i meni do glave...Ovako ljudi da vam kazem nesto...
    Ja sam 86'godiste i igrao sam counter 1.5 Pro! Igrao sam jedno nebrojeno mnogo turnira, a onda sam jedan dan izgubio de_train 1 na 1 u po 50 evra...protiv jednog saigraca iz clan-a..Nisam igrao counter 2-3 godine..I sad kad sam pronasao ovaj server koji mi se dja, vracam se u neki fazon recimo...na svaki malo bolji skor moram da se pravdam da nemam cit...Preksinoc me je ban-ovao neko na 99 minuta...na de_dust2 jer su im letele glave...To je jedna stvar...a dtuga je da vas pitam dragi nasi admini..Kako mislite da resite problem kradje nickova???Pouzdano znam da je GangsteR-u kraden nick...juce i danas...malopre..i isto tako vazi za profikillera..decko igra kao profi...a ubija svoje!!!
    I na kraju ovde sam da vam ponudim svoju pomoc oko regulacije identiteta...i da zamolim da me niko vise ne banuje...svaku moju igru mozete pogledati...igram ovde na poslu...igram kuci ...Niko iz Jagodine nema chit 100%...
    Imam ideje za autenticnost igraca...samo ako zelite tu sam...moja e mail adresa je stanojlovic.vladimir@gmail....a msn je blackangel082003@hotmail.com javi te se ili ostavite poruku ovde na forumu.Bice mi jako drago ako mogu da pomognem da ovaj server bude u ranku sa KGB-ovim i da imamo jos jace igrace!!!
    Pozdrav svima!!!!
    avatar
    bra1n
    Admin


    Broj poruka : 412
    Opomena :
    ---zalbe na rad administratora--- - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100---zalbe na rad administratora--- - Page 2 Right_bar_bleue

    Datum upisa : 28.09.2008

    ---zalbe na rad administratora--- - Page 2 Empty Re: ---zalbe na rad administratora---

    Počalji od bra1n Uto Nov 04, 2008 4:51 am

    blackangel reci jednu ideju... ewo ja sam iskljucio ff ali ako imas bolju ideju razmotricu je.
    avatar
    Gost
    Gost


    ---zalbe na rad administratora--- - Page 2 Empty Re: ---zalbe na rad administratora---

    Počalji od Gost Uto Nov 04, 2008 7:18 am

    bRa1n_vs_w0lfs ::blackangel reci jednu ideju... ewo ja sam iskljucio ff ali ako imas bolju ideju razmotricu je.

    Fazon je isti kao sa mircom...registracija nickova...
    Mislim da moze da se upload-uje aplikacija sa kojom bi se to resilo...Ako zelis raspitacu se detaljno kod administratora irc-a posto sam tamo bio admin....?Mislim da bi bili prvi server gde bi tako nesto postojalo...Ili da se za svakog istaknutog clana ciji su nickovi primamljivi postavi vote pitanje koje ce sam clan da kaze...tako bi se potvrdo identitet...mada fazon sa irc-om je izvodljiv...razmisli!
    avatar
    bra1n
    Admin


    Broj poruka : 412
    Opomena :
    ---zalbe na rad administratora--- - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100---zalbe na rad administratora--- - Page 2 Right_bar_bleue

    Datum upisa : 28.09.2008

    ---zalbe na rad administratora--- - Page 2 Empty Re: ---zalbe na rad administratora---

    Počalji od bra1n Uto Nov 04, 2008 8:13 am

    ... reseno je... swako ko se poptise kao admin nemoze da udje na server bez pw.
    a sto se tice profikillera izgleda da je njgov brat igrao...
    (resicu problem sa tim)
    avatar
    Gost
    Gost


    ---zalbe na rad administratora--- - Page 2 Empty Re: ---zalbe na rad administratora---

    Počalji od Gost Uto Nov 04, 2008 8:39 am

    >>Black*Angel<&l :: isto tako vazi za profikillera..decko igra kao profi...a ubija svoje!!!
    I

    lol!
    On nema blage veze da igra...al nema veze...
    avatar
    Gost
    Gost


    ---zalbe na rad administratora--- - Page 2 Empty Re: ---zalbe na rad administratora---

    Počalji od Gost Sre Nov 05, 2008 5:14 am

    Banovan sam
    "permanently" od strane mislim WIND-a, igrao sam aim_headshot cini mi se...Interesuje me razlog...ako je u pitanju bio ping...imao sam malo problema tog trenutka...a ako je cit...trebate da promenite admina.Moj dokaz je mesto na rang listi i ko zeli moze da igra protiv mene...bilo ko od admina ili bilo koji igrac koga vi izaberete da utvrdite moj skill!!!
    NIck je >>Black*Angel<<|{Jagodina} IP ne znam..Banovan sam u 13:00 danas!
    Igram po vise sati dnevno na vasem serveru i doveo sam i bracu...>>piranapi<<|{Jagodina} i >>predator<<|{Jagodina} oni nisu nesto dobri...ali ja sam nekad bio pro kao sto sam vec napisao...
    Brain...mislim da je u pitanju velika greska...GangsteR moze da potvrdi da dobro igram...kao i .:VaRgA:.
    avatar
    bra1n
    Admin


    Broj poruka : 412
    Opomena :
    ---zalbe na rad administratora--- - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100---zalbe na rad administratora--- - Page 2 Right_bar_bleue

    Datum upisa : 28.09.2008

    ---zalbe na rad administratora--- - Page 2 Empty Re: ---zalbe na rad administratora---

    Počalji od bra1n Sre Nov 05, 2008 6:23 am

    balck angel dobio si unban.
    wind zasto si ga banovao -->
    avatar
    Gost
    Gost


    ---zalbe na rad administratora--- - Page 2 Empty Re: ---zalbe na rad administratora---

    Počalji od Gost Pet Nov 07, 2008 5:55 am

    WIND ::
    Ja bi dao dachi admina , znaci iskreno decko zna da igra super , lepo se ponasa , i ume da trpi budale...
    pazi ovako....sve je to lepo....i zna da igra i lepo se ponasa.....ali retko ko kada dobije admina bude isti takav....svi se prokurce i tako to.....(daco nemoj da mislis da te prozivam,nego samo kazem svoje misljenje)......a i ima dosta admina....cak i previse.......jedino ako mi admini ne radimo dobro posao.....
    afro afro afro afro afro afro afro afro
    Nije meni toliko do admina nego sto sam dobio BAN. Evo vec 5 dana nemam internet, danas sam ga uplatio pa me zanima da li sam dobio UNBAN??
    A za admina nije toliki problem ja cu da skorujem ako moze do prvog mesta, mozda u medju vremenu neko od slapy admina dobije BAN pa upadnem; otom po tom
    avatar
    Gost
    Gost


    ---zalbe na rad administratora--- - Page 2 Empty Re: ---zalbe na rad administratora---

    Počalji od Gost Pet Nov 07, 2008 8:06 am

    daco sklonicemo ti ban...nemoj da se brines....
    samo me zanima ko ti je dao ban???
    avatar
    bra1n
    Admin


    Broj poruka : 412
    Opomena :
    ---zalbe na rad administratora--- - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100---zalbe na rad administratora--- - Page 2 Right_bar_bleue

    Datum upisa : 28.09.2008

    ---zalbe na rad administratora--- - Page 2 Empty Re: ---zalbe na rad administratora---

    Počalji od bra1n Pet Nov 07, 2008 8:47 am

    daco probaj da udjes na server ili reci ip adresu
    avatar
    Gost
    Gost


    ---zalbe na rad administratora--- - Page 2 Empty Re: ---zalbe na rad administratora---

    Počalji od Gost Pet Nov 07, 2008 10:36 am

    E IZVINITE MOJ BRAT JE IGRO I CUO SAM DA JE UBIJO VOJE ON JE MALO LUD I ETO UBIJA SVOJE EVO PITAJE BRAIN DAMAGEA AKO MENI NEVERUJETE DA JE LUD
    avatar
    Gost
    Gost


    ---zalbe na rad administratora--- - Page 2 Empty Re: ---zalbe na rad administratora---

    Počalji od Gost Pet Nov 07, 2008 10:54 am

    lol! lol! lol!
    avatar
    Gost
    Gost


    ---zalbe na rad administratora--- - Page 2 Empty Re: ---zalbe na rad administratora---

    Počalji od Gost Pet Nov 07, 2008 11:23 am

    Odbanovan sam. hvala
    avatar
    Gost
    Gost


    ---zalbe na rad administratora--- - Page 2 Empty Re: ---zalbe na rad administratora---

    Počalji od Gost Pet Nov 07, 2008 1:35 pm

    ma on je 2001 godiste jos je mali za kanter bemli mu sunce
    nema on pojma on ovako ne ubija svoje ali neznam sta mu je bilo
    DOBIO NAPAD BESNILA
    avatar
    Gost
    Gost


    ---zalbe na rad administratora--- - Page 2 Empty Re: ---zalbe na rad administratora---

    Počalji od Gost Sre Nov 12, 2008 2:39 am

    profi tvoj mladji brat meni krade nick GangsteR???????
    avatar
    Gost
    Gost


    ---zalbe na rad administratora--- - Page 2 Empty Re: ---zalbe na rad administratora---

    Počalji od Gost Sre Nov 12, 2008 9:10 am

    ne
    avatar
    Gost
    Gost


    ---zalbe na rad administratora--- - Page 2 Empty Re: ---zalbe na rad administratora---

    Počalji od Gost Sre Nov 12, 2008 10:26 am

    pa sto onda ovi kazu da je to profikilerov burazer confused
    avatar
    Gost
    Gost


    ---zalbe na rad administratora--- - Page 2 Empty Re: ---zalbe na rad administratora---

    Počalji od Gost Sre Nov 12, 2008 2:17 pm

    moj brat je ubijao svoje sa mojim nickom a ne krade nick
    avatar
    Gost
    Gost


    ---zalbe na rad administratora--- - Page 2 Empty Re: ---zalbe na rad administratora---

    Počalji od Gost Sub Nov 15, 2008 1:05 am

    nidzapoki nemojte da pisete takve postove.....
    Ovako.....necu da se zalim na administratore ali hocu da vam skrenem paznju....
    posto sam video da vredjate keve i tako to.....prozivate se i te fore.....
    ja .....ne zelim da vidim vise to........jer ko bude pisao tako nesto jos nece moci u zivotu da dodje na forum i nece moci da dodje na server kantera.......znaci verujte mi da ce biti tako.....ja ne tolerisem nikom.....to ako se vi znate medjusobno i ako znate braina i mislite da nece da se desi nista od ovoga....varate se......
    i ako se vi znate i pisete za keve i to.....vama je to ok.....zezanje....ali ugled foruma je KATASTROFA!!!
    tako da obratite paznju.....
    uzivajte!
    avatar
    Gost
    Gost


    ---zalbe na rad administratora--- - Page 2 Empty Re: ---zalbe na rad administratora---

    Počalji od Gost Sub Nov 15, 2008 1:15 am

    e tu si upravu
    avatar
    Gost
    Gost


    ---zalbe na rad administratora--- - Page 2 Empty Re: ---zalbe na rad administratora---

    Počalji od Gost Sub Nov 15, 2008 1:26 am

    nisam u pravu nego je tako!!!
    bzvz je to sto radite uopste.....i jos dolazite ovde i prozivate keve i ostale clanove porodice....to znaci da ste prsli i da nemate sta da radite ....ako imate visak slobodnog vremena..... karajte neku picku....ili udarajte u dzak.....ili sta ja znam....dubite na trepavicama....
    i ajde da sad ne bi isli OFF TOPIC,samo da znate to.....da ne bude posle jao ne mogu da udjem na server.....jao mila majko sta sam sad radio i te fore....
    ae uzivajte!
    avatar
    Gost
    Gost


    ---zalbe na rad administratora--- - Page 2 Empty Re: ---zalbe na rad administratora---

    Počalji od Gost Sub Nov 15, 2008 3:01 am

    ok

    Sponsored content


    ---zalbe na rad administratora--- - Page 2 Empty Re: ---zalbe na rad administratora---

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pet Apr 26, 2024 5:41 am