33 pr0 plaYground .::dobro dosli::.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

33 pr0 plaYground


2 posters

    Shadow[NEMAM CIT LJUDIIIIIIIIIII]

    avatar
    Gost
    Gost


    Shadow[NEMAM CIT LJUDIIIIIIIIIII] Empty Shadow[NEMAM CIT LJUDIIIIIIIIIII]

    Počalji od Gost Pon Jan 26, 2009 7:08 am

    Deki zamolio bi te da me odbanujes i da das do znanja nekim od tvojih admina da me vise ne banuju, jer stvarno ne koristim cit niti imam razloga...cs igram od 1.3 verzije i imam skilla koliko oni ne mogu ni da zamisle....tako da bih te zamolio da ih obavestis...ovo je 5 ili 6 put da sam banovan, a 4 puta sam dobio dinamicki ban...znaci poludecu vise...hvala unapred...Shadow ip mi je 93.86.98.240


    Poslednji put izmenio Shadow dana Pon Jan 26, 2009 4:15 pm, izmenio ukupno 2 puta (Razlog : Zbog toga sto misle da sam citer da imam wh i aim ili sta vec, banovan sam od admina duce i olja, 26.01.09 oko 16 casova...mislim...)
    quattro
    quattro
    33pr0 soldier level 1


    Broj poruka : 88
    Godina : 32
    Lokacija : požega
    Raspoloženje : super raspoložen
    Opomena :
    Shadow[NEMAM CIT LJUDIIIIIIIIIII] Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Shadow[NEMAM CIT LJUDIIIIIIIIIII] Right_bar_bleue

    Datum upisa : 07.01.2009

    Shadow[NEMAM CIT LJUDIIIIIIIIIII] Empty Re: Shadow[NEMAM CIT LJUDIIIIIIIIIII]

    Počalji od quattro Pon Jan 26, 2009 7:34 am

    e ae nelazi..non stop se izvlacis i ja sam te pratio ...i samo neka te banuju...imas wh 100% a aim bot nisam jos utvrdio...ali wh imas 100%..!!
    avatar
    Gost
    Gost


    Shadow[NEMAM CIT LJUDIIIIIIIIIII] Empty Re: Shadow[NEMAM CIT LJUDIIIIIIIIIII]

    Počalji od Gost Pon Jan 26, 2009 8:34 am

    ae bre ne lazi, gori si od fakatorea.....
    avatar
    Gost
    Gost


    Shadow[NEMAM CIT LJUDIIIIIIIIIII] Empty Re: Shadow[NEMAM CIT LJUDIIIIIIIIIII]

    Počalji od Gost Pon Jan 26, 2009 3:02 pm

    Ja se ne slazem sa navedenim...Sa pomenutim igracem sam igrao cw i medju dobrima on je bio najbolji...Toliko od mene, ja ne mogu da uticem na druge admine ali znam da decko ima skill!!!
    avatar
    Gost
    Gost


    Shadow[NEMAM CIT LJUDIIIIIIIIIII] Empty Re: Shadow[NEMAM CIT LJUDIIIIIIIIIII]

    Počalji od Gost Pon Jan 26, 2009 4:02 pm

    Shaila,quattro, najverovatnije imam skilla i staza koliko vas dvojica nemate zajedno tako da vam mogu reci da samo treba jos puno da ucite...nemojte da shvatite ovo kao uvredu ili neko omalovazavanje, ali stvarno je tako...to zbog cega vi mislite da ja imam wh ili tako nesto je samo zato sto ne znate da slusate korake nego koristite te sluske za ko zna sta...ja kroz zidove pucam po pretpostavci gde moze igrac da bude tako sto mu cujem korake i nista drugo...U toku igre moze da udje koji god hoce admin i da me proveri i videcete da nemam nista...toliko od mene...
    avatar
    Gost
    Gost


    Shadow[NEMAM CIT LJUDIIIIIIIIIII] Empty Re: Shadow[NEMAM CIT LJUDIIIIIIIIIII]

    Počalji od Gost Pon Jan 26, 2009 4:21 pm

    Zahvaljujem se Deki najlepse, car si...ty...Smile
    avatar
    bra1n
    Admin


    Broj poruka : 412
    Opomena :
    Shadow[NEMAM CIT LJUDIIIIIIIIIII] Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Shadow[NEMAM CIT LJUDIIIIIIIIIII] Right_bar_bleue

    Datum upisa : 28.09.2008

    Shadow[NEMAM CIT LJUDIIIIIIIIIII] Empty Re: Shadow[NEMAM CIT LJUDIIIIIIIIIII]

    Počalji od bra1n Pon Jan 26, 2009 4:34 pm

    sry, nisam odgovorio jer sam prwo morao da se raspitam, posto mi i andjelo i inco a i black kazu da nemas cit onda werujem,
    dobio si dinamicki ban, dodaj me na msn da ti kazem sta treba da uradis da bi mogao ponovo da igras
    avatar
    bra1n
    Admin


    Broj poruka : 412
    Opomena :
    Shadow[NEMAM CIT LJUDIIIIIIIIIII] Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Shadow[NEMAM CIT LJUDIIIIIIIIIII] Right_bar_bleue

    Datum upisa : 28.09.2008

    Shadow[NEMAM CIT LJUDIIIIIIIIIII] Empty Re: Shadow[NEMAM CIT LJUDIIIIIIIIIII]

    Počalji od bra1n Pon Jan 26, 2009 4:35 pm

    quattro
    quattro
    33pr0 soldier level 1


    Broj poruka : 88
    Godina : 32
    Lokacija : požega
    Raspoloženje : super raspoložen
    Opomena :
    Shadow[NEMAM CIT LJUDIIIIIIIIIII] Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Shadow[NEMAM CIT LJUDIIIIIIIIIII] Right_bar_bleue

    Datum upisa : 07.01.2009

    Shadow[NEMAM CIT LJUDIIIIIIIIIII] Empty Re: Shadow[NEMAM CIT LJUDIIIIIIIIIII]

    Počalji od quattro Uto Jan 27, 2009 3:04 am

    ok..izvanjavam se..
    avatar
    Gost
    Gost


    Shadow[NEMAM CIT LJUDIIIIIIIIIII] Empty Re: Shadow[NEMAM CIT LJUDIIIIIIIIIII]

    Počalji od Gost Čet Jan 29, 2009 12:05 am

    Shadow slusaj sad ovako... ako neko misli da imas cit, i to je napomenuo ili rekao adminu, nemas prava da se ljutis... admin uvek moze da te pogleda, i ako nadje neku malu sitnicu i utvrdi da imas nesto, banovace te sa razlogom... ako ne, ta greska se moze ispraviti na forumu ili tako sto ces se obratiti dekiju... a to da ti imas vise znanja i odigranih sati od Shaile i Quattra to ostavi sa strane... jer ima ljudi na serveru koji su igrali CS dok ti nisi ni bio u planu... zato, zaobidji se te teme... ja sam te gledao i vidi se da igras na skill, i da znas sve stekove... al nemoj nikad sebe da gledas na visem nivou od drugih... jer tako gubis ugled svima... dobro igras samo tako nastavi, i vidi se da mozda znas i radar da gledas... toliko od mene... POZZ
    quattro
    quattro
    33pr0 soldier level 1


    Broj poruka : 88
    Godina : 32
    Lokacija : požega
    Raspoloženje : super raspoložen
    Opomena :
    Shadow[NEMAM CIT LJUDIIIIIIIIIII] Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Shadow[NEMAM CIT LJUDIIIIIIIIIII] Right_bar_bleue

    Datum upisa : 07.01.2009

    Shadow[NEMAM CIT LJUDIIIIIIIIIII] Empty Re: Shadow[NEMAM CIT LJUDIIIIIIIIIII]

    Počalji od quattro Čet Jan 29, 2009 4:51 am

    e ovako banovan je igrač sa nickom < < bleyach > >....razlog
    wallhack...prvi put ga je banovo black angell drugi put ja....tako da
    znate kada ga vidite na serveru da ga odmah banujete je ce kad tad opet
    upalit cit...pozzZZzz...tražim dopuštenje od dekia da ga uvjek banujem kad ga vidim....
    avatar
    Gost
    Gost


    Shadow[NEMAM CIT LJUDIIIIIIIIIII] Empty Re: Shadow[NEMAM CIT LJUDIIIIIIIIIII]

    Počalji od Gost Pet Jan 30, 2009 7:54 am

    A sta je to cudno da neki klinja admin banuje a da nema blage veze sto je to uradio Mad Evo kao na primer mene ovaj vendeta, covek je zapeo za mene i nece da se otkaci!! Ja mislim da me je on jedno 15 puta banovao. I opet me je banovao pre 2 dana "zato sto sam imao bolji skor od njega". Mislio sam procice ali evo jos uvek traje ban, a coveka sam video zadnji put pre mesec dana. I trebao sam pretpostaviti da ce da me banuje, cak je i rekao ali namerno nisam hteo da izadjem, iz principa. Nema potrebe da bezim. Jos mu stajao nick nesto Don a ja sam znao da je to on jos od pre i jos ga gledam kako se diskonektuje da bi promenio nick da moze da me banuje. Sve se mislim u sebi banuj me dab**da ti to bilo poslednje. Ali vazno da je on "pro" kad napravi skor 20-2, cim to spomene podseti me kakvo je on dete. batina je iz raja izasla. Ako ovo bude definitivni ban ima da mu ispljujem sve preko ovog servera, posto vise necu imati potrebe da dolazim na ovaj server. A glavni bi trebao da se zapita koga zaposljava i kakav ugled stvaraju ovom serveru.
    quattro
    quattro
    33pr0 soldier level 1


    Broj poruka : 88
    Godina : 32
    Lokacija : požega
    Raspoloženje : super raspoložen
    Opomena :
    Shadow[NEMAM CIT LJUDIIIIIIIIIII] Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Shadow[NEMAM CIT LJUDIIIIIIIIIII] Right_bar_bleue

    Datum upisa : 07.01.2009

    Shadow[NEMAM CIT LJUDIIIIIIIIIII] Empty Re: Shadow[NEMAM CIT LJUDIIIIIIIIIII]

    Počalji od quattro Pet Jan 30, 2009 9:07 am

    DACHA NEMA CIT TE ADMINI NEMOJTE GA BANOVAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Sponsored content


    Shadow[NEMAM CIT LJUDIIIIIIIIIII] Empty Re: Shadow[NEMAM CIT LJUDIIIIIIIIIII]

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pet Apr 26, 2024 4:02 pm