33 pr0 plaYground .::dobro dosli::.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

33 pr0 plaYground


3 posters

    ocenjivanje:)

    avatar
    Gost
    Gost


    ocenjivanje:) Empty ocenjivanje:)

    Počalji od Gost Sub Jan 17, 2009 9:32 pm

    kojom ocenom biste ocenili 33PROPLAYGROUND server???

    1

    2

    3

    4

    5

    i ako moze obrazlozenje posle svake ocene... zasto???...Smile

    ae malo da se zanimamo...



    pozzzz....
    avatar
    Gost
    Gost


    ocenjivanje:) Empty Re: ocenjivanje:)

    Počalji od Gost Sub Jan 17, 2009 9:40 pm

    ae prvi ja da ocenim....hmmmm... ovako....

    dajem jednu solidnu... ustvari... dvoumim se...

    evo 3+ ... malo fali do 4- ...Razz

    razlog??? hmmm... malo losiji admini... zatim....

    dosta citera... jako malo bana... i ako banuju... posteni dobiju dinamicki ban, a citeri ban na po 20 minuta....

    i jos nesto, ali ovo je malo diskutabilno... veci broj mapa... stalno se ponavljaju... ali to nije do servera vec do nedostatka mapa..Razz

    ako se prisetim jos nedostataka.. dodacu... zasad je to to... ali poboljsava se situacija... igram na ovom serveru vise od 2 meseca i primetio sam malu razliku, ali dobro... bice bolje...



    pozzzzz....
    King Leonidas (Krav_Maga)
    King Leonidas (Krav_Maga)
    33pr0 soldier level 1


    Broj poruka : 62
    Godina : 36
    Lokacija : Beograd
    Raspoloženje : Novogodisnje :)
    Opomena :
    ocenjivanje:) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ocenjivanje:) Right_bar_bleue

    Datum upisa : 31.12.2008

    ocenjivanje:) Empty Re: ocenjivanje:)

    Počalji od King Leonidas (Krav_Maga) Ned Jan 18, 2009 1:31 am

    cape.. ovo sa mapama je isto do admina jer non stop menjaju na iste 3-4 mape.. stalno dd2, inferno, train i nuke... i vrti po ceo dan...
    quattro
    quattro
    33pr0 soldier level 1


    Broj poruka : 88
    Godina : 33
    Lokacija : požega
    Raspoloženje : super raspoložen
    Opomena :
    ocenjivanje:) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ocenjivanje:) Right_bar_bleue

    Datum upisa : 07.01.2009

    ocenjivanje:) Empty Re: ocenjivanje:)

    Počalji od quattro Ned Jan 18, 2009 2:56 am

    ovako...ja bi ovaj server ocjenio od 4 do 5!...na prošlim sserverima kad sam igro ti serveri uopće nisu imali svoj forum(a ovaj ima)sve je to ok....ali pojedini admini nevaljaju te mogu da nabrojim jako dobre admine(wind,idc.ronan.incoplete,ae i durexx je dobar,brain vs wolfs,,al je rjetko na serveru,pragmatix ..)...Very Happy...mape su odlicne..neka se tako i nastavi...samo ima po nekoji citer....dddd..xaxaxaaxa...Very Happy
    avatar
    Gost
    Gost


    ocenjivanje:) Empty Re: ocenjivanje:)

    Počalji od Gost Ned Jan 18, 2009 8:10 am

    maga... moguce je...Smile)))
    avatar
    Gost
    Gost


    ocenjivanje:) Empty Re: ocenjivanje:)

    Počalji od Gost Ned Jan 18, 2009 3:13 pm

    3...razlozi zasto trojka:
    1. Admini su shit....
    2. Mnogo se pominje rec chiter i to ne iz zajebancije i cim se neko optuzi za citera admin ga banuje...posto ga taj takozvani chiter ubije
    4. Krug mapa je sjeban skroz....
    avatar
    Gost
    Gost


    ocenjivanje:) Empty Re: ocenjivanje:)

    Počalji od Gost Ned Jan 18, 2009 3:15 pm

    realno zola... ne zasluzuju vise...Razz
    avatar
    Gost
    Gost


    ocenjivanje:) Empty Re: ocenjivanje:)

    Počalji od Gost Pon Jan 19, 2009 1:55 am

    E sad ja...
    Ja sam admin na ovom serveru pa i ja da obrazlozim pored svoje i vase ocene...
    Prvo..
    Server ocenjujem 4+ do 5.
    Razlozi: Jedini razlog koji krnji peticu je taj sto svaka citercina (koja je malo iskusnija, ne mislim na one koji ukljuce nesto tipa "bad boy" pa ne odigraju ni 3 runde) dodju ovde na forum i napisu kako su banovani za dz i bla bla bla..skine im se ban...I to sto svaki admin stvarno treba da napise koga je ban za stalno pa svaki put kad se taj igrac pojavi dobije ban od bilo kog admina koji je na serveru...
    Brain stvarno mislim da trebas mnogo vise da budes na nasoj strani..ipak su admini ti koji vode red na serveru...
    E sad da odgovorim na pomenute nedostatke koji su gore navedeni...
    Razlog zasto se igraju 6-7 mapa na serveru kad ima 24 igraca, je taj sto kad s pojavi sledeca mapa kgb_koncerte ili piranesi ili bilo koja koja je ne poznata masa igraca napise da se mapa menja...Sto se mene licno tice...kad god sam mogao ja sam uvek dao vote prvo da li da se menja mapa pa tek onda dao predloge za mape..ne mogu to da radim stalno jer sam VIP admin.A za ostale ne odgovaram...
    Mada stoji da je cinjenica da su igraci sami krivi sto se igra malo mapa na serveru.
    Zola..ako mislis da ima toliko citera..napravi topic na forumu i navedi sve one za koje ti mislis da su citeri pa cemo ubuduce vise paznje da posvetimo njima...
    I jos jedna stvar..ako neko garantuje za nekog, meni to ne znaci nista..jedino verujem igracima sa kojima sam igrao cw i koji su i tamo ljustili...Razumem ja da ima pr0 igraca, ali to meni nista ne znaci ako vidim da ima cit.
    Mislim da vi niste kompetentni da prosudjujete ko ima a ko nema cit u toku igre iz razloga sto vi ne mozete u spec i ne vidite igraca tokom cele runde...
    Mislim da je malo pametnije da obratite paznju na vase psovke i uvrede kojima "castite" jedni druge!!!
    Dalje...Cape kad igras cw koje se mape igraju??jel rats i aztec??Pa ljudi vi pored toga sto se zabavljate malo i vezbate...te mape koje se stalno igraju su najbolje mape od kad je napravljen cs i igraju se svuda u svetu...id na neki strani server videces iste mape pored clan_mill i mozda jos koje koje se doduse igraju i na nasem serveru..
    I jos jednom bi se kratko vratio na citere...Ima mnogo citeva ali i igaca koji ceo zivot recimo igraju sa wh...to je jako tesko provaliti..ili sa aim..ili sa citom koji ukljucuje i iskljucuje u toku runde 3 puta..(sto se vidi)kako se vidi necu da vam kazem...samo kazem da sam se uverio u to i takvi igraci ce ubuduce biti banovani od mene...
    Eto toliko...za svakog admina imate topic sa temom zalbe i svaki admin ce da vam odgovori...Mislim da previse napadate admine bez razloga, a to je zato sto admini nemaju zastitu head admina...Nadam se da ce to da se promeni...
    Ovo pisem zaista bez losih namera i nisam niti besan niti ljut samo realan...Imam dovoljno godina da me takve stvari ne pogadjaju...Razmislite o tome svi koji procitate ovaj post...

    Pozdrav i uzivajte!!!!
    P.S. Izvinjvam se ako sam nekog smorio ovolikim textom:)
    quattro
    quattro
    33pr0 soldier level 1


    Broj poruka : 88
    Godina : 33
    Lokacija : požega
    Raspoloženje : super raspoložen
    Opomena :
    ocenjivanje:) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ocenjivanje:) Right_bar_bleue

    Datum upisa : 07.01.2009

    ocenjivanje:) Empty Re: ocenjivanje:)

    Počalji od quattro Pon Jan 19, 2009 2:58 am

    heeh...nisi nas smorio...jako je zanjimivo citat ovaj tekst...Very Happy
    avatar
    Gost
    Gost


    ocenjivanje:) Empty Re: ocenjivanje:)

    Počalji od Gost Pon Jan 19, 2009 2:59 am

    Pa kazi quattro jel nisam u pravu??
    quattro
    quattro
    33pr0 soldier level 1


    Broj poruka : 88
    Godina : 33
    Lokacija : požega
    Raspoloženje : super raspoložen
    Opomena :
    ocenjivanje:) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ocenjivanje:) Right_bar_bleue

    Datum upisa : 07.01.2009

    ocenjivanje:) Empty Re: ocenjivanje:)

    Počalji od quattro Pon Jan 19, 2009 3:04 am

    jesi 100% si u pravu...i to sa mapama sve si u pravu...
    ali admin uopće nije lako biti(znam iz svog iskustva)
    primer: na serveru igra jedan igrač koji je jako često na serveru
    i čoek ko "zna "da igra a ima cit i admin ga banuje i on posle dođe na forum i kaže...mene nisu nikad banovali...el nevidite da sam pro itd....i onda mu neki od admina da unban...ako ne neprimjer durexx banovo nekog igrača a siguran je da je citer njemu netreba vise nikad u zivotu dati unban..Very Happy..
    avatar
    Gost
    Gost


    ocenjivanje:) Empty Re: ocenjivanje:)

    Počalji od Gost Pon Jan 19, 2009 3:11 am

    Nadam se da ce mnogi da vide ovo sto sam napisao i da ce daju i svoje ocene i komentar...Da ne spamujemo previse, server je EXTRA!Smile
    avatar
    Gost
    Gost


    ocenjivanje:) Empty Re: ocenjivanje:)

    Počalji od Gost Pon Jan 19, 2009 3:37 am

    Matori al ti umes da kenjas.....hahaahahaha
    ja bih se smorio kad bih pisao ovoliko......
    ja ovoliko nisam napisao od prvog razreda....
    avatar
    bra1n
    Admin


    Broj poruka : 412
    Opomena :
    ocenjivanje:) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ocenjivanje:) Right_bar_bleue

    Datum upisa : 28.09.2008

    ocenjivanje:) Empty Re: ocenjivanje:)

    Počalji od bra1n Pon Jan 19, 2009 6:20 am

    swaka cast za temu, tema je odlicna, owako cemo da widimo mane servera i da ih ispravljamo.
    mislim da je neko spomenuo da neko odma dobije unban ako kaze da nije citer, da je pro itd. to nije tacno, taj igrac lako moze da udje na server iako je banovan(neki znaju kako to da urade neki ne)
    sto se tice menjanja mapa namestio sam da vote moze da se daje na swakih 15min.
    stavio sam rec citer na blacklistu zato sto mnogo igraca samo dodju na server i spamuju da je neko citer, od sada prijawljiwanje citera na team_say@
    sa adminima cu da napravim neko okupljanje na msn-u ili cu da napisem neka pravila koja bi se postovala, u admin sobi.
    nastavite sa ocenjivanjem servera da bi znali sta jos da popravljamo Wink
    avatar
    Gost
    Gost


    ocenjivanje:) Empty Re: ocenjivanje:)

    Počalji od Gost Pon Jan 19, 2009 7:34 am

    ma bre server je strava....jedina mana ,je svakodnevno povecavanje broja onih koji su skinuli ili na neki nacin dobili cheat..VLAJKO (BlACK ANGEL) ,je skroz u pravu,deki ne igra na serveru i ne zna ko ima cit ko ne,vec veruje,likovima sto dodju ovde i kukaju :"nemam cit,majke mi pro sam igram 7 god...ove nubine admini blabla bla"...da ne duzim...svako ko koristi cheat ce biti banovan,jer server ne zavisi od jednog igraca,znaci necemo vas moliti da igrate posteno....zz
    King Leonidas (Krav_Maga)
    King Leonidas (Krav_Maga)
    33pr0 soldier level 1


    Broj poruka : 62
    Godina : 36
    Lokacija : Beograd
    Raspoloženje : Novogodisnje :)
    Opomena :
    ocenjivanje:) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ocenjivanje:) Right_bar_bleue

    Datum upisa : 31.12.2008

    ocenjivanje:) Empty Re: ocenjivanje:)

    Počalji od King Leonidas (Krav_Maga) Pon Jan 19, 2009 8:11 am

    4- ali raste... Smile
    Mislim da se u poslednjih mesec-dva nakupio veliki broj admina... vecina njih je uzela admina samo da bi se lozili na serveru i mislim da se vecina igraca sa tim slaze.. necu nikoga da imenujem, to se zna... cak ni to ne bi bio problem da admini koji vrede i znaju da rade posao (kojih je jako malo) dolaze cesce na server... black angel i wind su retki admini kojima je stvarno najbitnije da server bude kako treba... realno, mislim da brain mnogo malo dolazi na server za head admina... ne moze da bude u toku sa svim sto se desava ako dolazi 1 nedeljno... ne mogu da kazem za poslednjih par dana posto nisam ni dolazio na server, ali pisem kako je bilo pre.. mislim da treba uvesti obavezan x-spec za sve admine, jer to poprilicno resava problem sa citerima...
    da konacno zavrsim.. po mom misljenju, admini su jedini odgovorni za kvalitet servera.. smesno je reci nekom ko koristi cit da ga ugasi.. mozda bi ga ugasio svaki 10-i citer.. samo dobar tim admina koji su redovni na serveru i nista drugo ne nedostaje.. oni resavaju i problem citera i mapa i svega ostalog... izvinite zbog ponavljanja, ali sam zveknuo 4 pivkane, pa sam se malo raspisao...Smile
    POZZ
    avatar
    Gost
    Gost


    ocenjivanje:) Empty Re: ocenjivanje:)

    Počalji od Gost Pon Jan 19, 2009 8:17 am

    VLAJKO.....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahaahahahahhahahahaahahahahahahahahahaahahahah
    avatar
    Gost
    Gost


    ocenjivanje:) Empty Re: ocenjivanje:)

    Počalji od Gost Pon Jan 19, 2009 9:29 am

    moja tema je napokon primecena i mislim da je jako dobra... to mi je palo na pamet i nadam se da je jako korisno... svako ima svoje misljenje i ja to postujem... slazem se sa vecinom, ali pogotovo sa black angelom... dao je pravi prikaz servera i mislim da je 99% bio tacan i iskren... samo tako nastavite... sto vise primedba i pohvala pomocice adminima a tako i serveru...


    pozzzzz...
    avatar
    Gost
    Gost


    ocenjivanje:) Empty Re: ocenjivanje:)

    Počalji od Gost Pon Jan 19, 2009 9:30 am

    rekao sam vec da server postaje sve bolji i bolji... to stoji... i bice bolji.. bar se nadam...Smile
    quattro
    quattro
    33pr0 soldier level 1


    Broj poruka : 88
    Godina : 33
    Lokacija : požega
    Raspoloženje : super raspoložen
    Opomena :
    ocenjivanje:) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ocenjivanje:) Right_bar_bleue

    Datum upisa : 07.01.2009

    ocenjivanje:) Empty Re: ocenjivanje:)

    Počalji od quattro Pon Jan 19, 2009 11:44 am

    tocno tak cape....alo ovo sto sivanevo da je velik broj admina na serveru to je netocno...po pravilima cs svaki server treba da ima 15-do 20 admina..Very Happy....poZZzz
    avatar
    Gost
    Gost


    ocenjivanje:) Empty Re: ocenjivanje:)

    Počalji od Gost Pon Jan 19, 2009 2:45 pm

    quattro posto si vec bio admin ti to sigurno znas... nisam upucen..Razz
    quattro
    quattro
    33pr0 soldier level 1


    Broj poruka : 88
    Godina : 33
    Lokacija : požega
    Raspoloženje : super raspoložen
    Opomena :
    ocenjivanje:) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ocenjivanje:) Right_bar_bleue

    Datum upisa : 07.01.2009

    ocenjivanje:) Empty Re: ocenjivanje:)

    Počalji od quattro Uto Jan 20, 2009 1:33 am

    Very Happy
    King Leonidas (Krav_Maga)
    King Leonidas (Krav_Maga)
    33pr0 soldier level 1


    Broj poruka : 62
    Godina : 36
    Lokacija : Beograd
    Raspoloženje : Novogodisnje :)
    Opomena :
    ocenjivanje:) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ocenjivanje:) Right_bar_bleue

    Datum upisa : 31.12.2008

    ocenjivanje:) Empty Re: ocenjivanje:)

    Počalji od King Leonidas (Krav_Maga) Uto Jan 20, 2009 7:29 am

    veliki broj admina koji ne rade ono sto bi trebalo!!!! to je problem.. nema veze da li ih ima i 100 ako rade sta treba i kako treba!!!!
    quattro
    quattro
    33pr0 soldier level 1


    Broj poruka : 88
    Godina : 33
    Lokacija : požega
    Raspoloženje : super raspoložen
    Opomena :
    ocenjivanje:) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ocenjivanje:) Right_bar_bleue

    Datum upisa : 07.01.2009

    ocenjivanje:) Empty Re: ocenjivanje:)

    Počalji od quattro Uto Jan 20, 2009 10:39 am

    e na ovom serveru ima 7 aktivnih admin...onaj admin asterixxx mjesec danaa nebudena serveru i ima admina (ima ih jos puno)...nemogu vjerovat!!...
    avatar
    Gost
    Gost


    ocenjivanje:) Empty Re: ocenjivanje:)

    Počalji od Gost Uto Jan 20, 2009 11:18 am

    jbg... umesto da date quattro-u admina vi se zezate...Razz admina treba da dobije onaj koji je tu maltene ceo dan... da zna sta se radi, ko ima cit... jednostavno da prati igrace... ja za 2 meseca koliko igram... tacno znam ko ima cit sigurno, a ko je pro... iako me nekad i pro igraci iznenade pa mi postanu sumnjivi... ali greske se dogadjaju... ali u zadnje vreme na serveru se pojavljuju botovi prve klase... oni ne znaju nista drugo da kazu sem ,,ovaj ima cit,, , ,,koji citeri,,.... i tako nesto... ali bukvalno stalno... pocinju da me nerviraju... ja kad zaista vidim ne kazem, samo kazem adminu da ga proveri ako moze i to je sve... a ako nema admina jednostavno izadjem... ali u poslednje vreme stalno je bar jedan admin na serveru... sto je jako dobro...

    Sponsored content


    ocenjivanje:) Empty Re: ocenjivanje:)

    Počalji od Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je Pet Okt 18, 2024 12:47 am