33 pr0 plaYground .::dobro dosli::.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

33 pr0 plaYground


    BRAIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    avatar
    Gost
    Gost


    BRAIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty BRAIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Počalji od Gost Pet Jan 16, 2009 11:34 am

    o5 imam problem sa adminima,DOKLEE!!!!!!????????? duca i olja je jedan ****** ****** koj me kikuje i proziva za cit,ja te molim ovom prilikom da admine ne dajes drugarima koji ne znaju da igraju i razlikuju pro od cit.I da ******* objasnis da ne moze da se qrci zato sto je tvoj drug iz skole,pritom kaze da nema sanse da ostane bez admina zato sto ste drugari i moze da radi na serveru sta hoce tj.da kikuje i proziva bez razloga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!UCINI NESTO ako uopste ti imas nameru da ti igraju dobri igraci na serveru ili ces da pravis skup botova....
    EDIT BY WIND:
    NE PROZIVAJ VISE!!!
    Jos 21 dan bana
    Ukupno : 35+21=56 dana.
    HVALA NA RAZUMEVANJU!
    avatar
    Gost
    Gost


    BRAIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: BRAIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Počalji od Gost Pet Jan 16, 2009 1:26 pm

    *** ******* *****,koga ti nazivas balavi kreten...******* JEDAN NADUVANI,PRATIMO TE VEC PET DANA ...svaki stek izvalis...nemoj da se glupiras
    EDIT BY WIND:
    Duco jesi admin,ali pripazi malo na ponasanje.
    Dobices jednu opomenu,da znas samo!
    HVALA NA RAZUMEVANJU!
    avatar
    Gost
    Gost


    BRAIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: BRAIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Počalji od Gost Pet Jan 16, 2009 2:22 pm

    fakatore... ako stvarno igras onako dobro bez cita onda svaka cast, ali ne verujem... stvarno nekad potsecas na citera... ono cak ni pro igraci ne mogu... to je samo moje misljenje, ali neka se PRAVI admini pobrinu za to...

    Sponsored content


    BRAIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: BRAIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Počalji od Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je Pet Apr 26, 2024 11:43 am