33 pr0 plaYground .::dobro dosli::.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

33 pr0 plaYground


    Za ronana

    avatar
    Gost
    Gost


    Za ronana Empty Za ronana

    Počalji od Gost Čet Jan 08, 2009 7:32 am

    Inache xen pishe ja nemam svoj nalog!

    Chovek je debil , banuje i mene i buxnu ( sada eaze ) kad god udje na server , naravili ste greshku i sada svako ko da 500 din moze da banuje kako stigne...
    Evo ovako javno , Ronane BANUJ me josh jednom i docicu ti ispred kuce dete iskomleksirano , polomicu ti noge , nadji devojku pa nju jebi nemoj da me nervirash bezveze nije mi zao ni 100e goriva samo da ti uzivo objasnim neke stvari!


    Previshe admina i to je greshka...
    avatar
    Gost
    Gost


    Za ronana Empty Re: Za ronana

    Počalji od Gost Čet Jan 08, 2009 7:46 am

    Prvo nemoj da vredjas...Drugo...Ako te banuje mora da postoji razlog...Navedi razlog sve kako je bilo i kako jeste, pa ce brain da rascisti sa Ronanom taj problem...Budi civilizovan bre!!!
    avatar
    Gost
    Gost


    Za ronana Empty Re: Za ronana

    Počalji od Gost Čet Jan 08, 2009 7:53 am

    Razlog... pa nema ga...
    Dole je pisalo da je Ronan nekoga unban a eaze na to vidi nije nas banovao
    kad eto ti bana i meni i njemu na 9999 min
    A oni koji znaju ko sam ja BIO NEKADA na cs-u znaju kako sam igrao nekada , pitajte sada sve jache igrache ko sam ja bio u srpskom cs-u. Ili josh bolje pitajte malog zena ko je xen iz edd-a , pa onda me banujte ako koristim chitove. A ocu da prozivam , zato shto je pola admina iskomplekirana deca koja oce da budu mudo na forumu , ljudi ja imam 22 godine a kanter do pre mesec dana nisam igrao 4 god kad se raspao moj klan , igrao sam preko 1000 cw-ova osvajali smo brdo turova po srbiji , 2x bili drugi na wcg , alo ljudi manite me tih pricha...

    Inache to se desilo pre mozda pola sata na trainu...
    avatar
    Gost
    Gost


    Za ronana Empty Re: Za ronana

    Počalji od Gost Čet Jan 08, 2009 8:32 am

    E ovako ...sto se tice toga...Ja imam isto 22 godine.Tako da ti ne dozvoljavam da mi se tako obracas...Ako si toliko igrao cs onda znas za PnK clan ili ti VF...E to je moj bivsi clan..Verovatno znas i zle kalase...itd itd...Ja nisam igrao cs do pre 3-4 meseca kad sam iz dosade poceo da igram..Ne mozes da prozivas jer nije to tvoj posao! I pazi kako pricas o adminima..jer sam i ja jedan od njih!!!
    A sto se tice g i gcv clana na koje se pozivas,tj na malog Zena, bas me interesuje na kom serveru ti mozes da igras zajedno sa njim ili bilo ko od nas da bi proverili to sto kazes...Iskreno mislim da to sto si nekad igrao ne mora da znaci da sad nemas cit!
    Toliko od mene i ti pamet u glavu!!!
    POzdravvV i uzivaj!
    avatar
    Gost
    Gost


    Za ronana Empty Re: Za ronana

    Počalji od Gost Čet Jan 08, 2009 8:43 am

    pod 1. Ne prozivam te i smatram za jednog od mozda 3 admina koji odradjuju kako treba svoj posao

    2. Ne mora na serveru mozemo i uzivo da blejimo sa vecinom ljudi koji su igrali u g i gcv i josh brdo drugih klanova vecina od njih ne igra na publicu...

    3. znam za VF ali nisam znao za PnK , a protiv zlih kalasa smo igrali nebrojeno puta tako da...

    4. a chit sigurno nemam poshto smatram da to koriste ljudi koji nemaju nishta drugo u zivotu osim igrica pa im je to jedino mesto gde mogu da se pokazu.

    5. sad sam se podsetio i zashto sam i batalio cs

    pozz od mene ( xen )
    avatar
    Gost
    Gost


    Za ronana Empty Re: Za ronana

    Počalji od Gost Čet Jan 08, 2009 12:45 pm

    Pa da pochem ... Mani te me toga... ja sam bio ovo, ja sam bio ono... Iskljucivo je bitno shta si sada ...da se razumemo... Banujem , BANOVACU!! Svakog ko ne poshtuje pravila servera!Bez pravila , smo obichne ovce koje ne umeju da se snadju...-------------------------------------------------------------------XeN, dete drago, za mene si josh uvek... mada to nije nishta uvredljivo...za pochetak ja imam 26 godina, zasluzujem barem neki respect....Ti si banovan , zbog drskog ponashanja, omalovazavanja admina, donoshenja ne potrebnih procena tipa ko je debil,klasicnog prozivanja noobova , botova....Svaki put kada budesh tako postupao od mene cesh dobijati ban, bar na 120min...Da se malo oladish.... Jer neko za 22 godine se ponasha ne zrelo i ne dolichno godinama.... Suvishe napadno i drsko, na tebi nijeda prozviash i donosish odluke.... Pozdrav....---------------------------------------------------------------BuXna,Eaze-E ....  Shto se tebe tiche o tebi nemam stha da kazem ....Zao mi je shto demo nemam da ti dam se smejesh malo, twom pucanju, kretnji,Twom ne igranju na zwuk, ali ipak svakom hedu ....Video bi i sam ... kao i neki izvesno dotichni ljudi koji su bili kod mene... kako ti nishan leti.... Od dozdo na vishe i obratno.... Ti si klasican citer , koji zna da koristi cit... I to mi je dovoljno da svaki put kada udjesh na server, svakim narednim sumnjivim kill-om udjem u spec, upalim x-spec,I gledam te.... a veruj mi nasavish li da psujesh, prozivash, vredjash.....  Imacu opet razlog vishe da te banujem...Pozdrav, Nadam se da cesh se urazumiti, i da cemo normalno pucati...--------------------------------------------------------------------------A Vlado , kazesh igrao si u VF ... Onda znash Acu-Demono1d-demos???-------------------------------------------------------------------------
    avatar
    Gost
    Gost


    Za ronana Empty Re: Za ronana

    Počalji od Gost Čet Jan 08, 2009 1:17 pm

    Doggetthis, ?? za Vladu
    avatar
    Gost
    Gost


    Za ronana Empty Re: Za ronana

    Počalji od Gost Čet Jan 08, 2009 2:20 pm

    I optimus .... ako znash... oni su stari clanovi klana... 
    avatar
    Gost
    Gost


    Za ronana Empty Re: Za ronana

    Počalji od Gost Čet Jan 08, 2009 3:44 pm

    opet xen pishe...
    Ok ako kazes da imash 26 god ali chemu onda laganje oko godina , u profilu 31 godina , na prajavi za admina si 1991 god a kazes da imash 26 god? Chemu da verujem mada to nije ni bitno....
    A to shto kazes da prozivam , prozivam malog andriju zato shto se ja sa njim sprdam ako nisi skontao a ti si me odma ban i od tada me i banujesh? A koga sam ja to prozivao sem sebe? Za sebe kazem da sam rtd noob itd kad vidim kakve mi fore prodaju u jbnoj igri...

    A acu demona ko ne zna igrao je na kolibi dok sam tamo josh bio admin...

    Nebitno nisi razumeo sprdnju ispao si nekorektan , a kad budem imao chit ti me banuj zauvek...
    avatar
    Gost
    Gost


    Za ronana Empty Re: Za ronana

    Počalji od Gost Čet Jan 08, 2009 4:00 pm

    Ne zelim da me ne razumesh ...Ja iz principa nikome ne dajem moje licne stwari na proveru ....Ne moj da mislish da sam ja tebe banovao zbog cita... Da jesam rekao bih ti...Sushtina toga je sledeca... Da jednom prilikom admine si nazvao retardima, noobovima,sem andrije i vendete koliko se secam... Ok cenim da svako ima svoje mishljenje...Ali nije loshe razmisliti pre nego shto se neko mishljenje iznese...Radim admina kako sam nauchio na kGb Beti, ArtCoM-u, Kolibi, i drugim serverima, shto ukljuchuje cw servere povlashcenih klanova...JosH jednom tebe niko ne banuje zbog cita, bash naprotiv, ja kada sam te banovao, npr . zashto se Andrija nije bunio ? Vec me ne secam se da l` on ili neki drugi admin podrzao uz obrazlozenje da si nalozen  i drzak ??Ne trazim ja ne znam shta od tebe... niti od bilo koga drugog, samo neki respect..CS igram 7 ewo sada ce 8 godina... imam nazovi neki "kao" skill...A shto se tiche godina... imam tachno 26, napunio sam 7 januara...PoZzDraW do NaRedNoG ukLjuCheNjA ...
    avatar
    Gost
    Gost


    Za ronana Empty Re: Za ronana

    Počalji od Gost Čet Jan 08, 2009 5:22 pm

    UU pa lepo....vi se raspisali....
    evo posto sam i ja deo servera 33pr0....jer bleyim na njemu....samo da kazem nesto...
    Ovako...Svi vi koji ste stariji od mene... ja imam 17 godina... dajte malo RESPECT prema svima... da li se mrzite medjusobno ili tako to...ili bilo sta drugo...nemojte ruzne reci da pisete na forumu, i mojne se prozivate....
    valjda ste dovoljno "stari" da imate neko obrazovanje... jebalo vas psovanje i prozivanje Smile
    Chovek je debil , banuje i mene i buxnu ( sada
    eaze ) kad god udje na server , naravili ste greshku i sada svako ko da
    500 din moze da banuje kako stigne...
    Evo ovako javno , Ronane BANUJ
    me josh jednom i docicu ti ispred kuce dete iskomleksirano , polomicu
    ti noge , nadji devojku pa nju jebi nemoj da me nervirash bezveze nije
    mi zao ni 100e goriva samo da ti uzivo objasnim neke stvari!
    tebra...ti ja kazem nesto...MNOGO PSUJES I PRETIS!!!
    Kao sto ti je Black Angel rekao...ima sigurno razlog...inace citao sam ostale postove...ne moras opet i meni da pises sta se desavalo.
    a za to fazon : ja ne koristim cheat sada...bio sam u tom i tom klanu....bilo je tada....vazno je sta sada radis....ja te ne krivim sada....vidim da si igrao za ovaj klan i sve to i ne bi rekao da koristis cheat ( ako je tacno sto si napisao )
    Sto se tice admina...svako ima svoje...neko pogresi neko ne....jbg...
    nije lako veruj mi provaliti ko ima cheat ako zna da ga ''sakrije''
    to je to od mene
    I SAMO DA KAZEM NESTO< POSTO MI JE PUN KURAC DA GLEDAM KAKO NEKO PSUJE NA FORUMU I TAKO TO>>>OD SAD VAZI NOVO PRAVILO
    JEDNA PSOVKA=7 DANA BAN SA SERVERA I FORUMA!!!
    (nemojte da mislite da se derem i tako nesto...nego ako ste u ekipi 33pr0 i ako postujete server i forum,valjda shvatate kad neko dodje na forum kako bi mu bilo kada bi video da se pichkaramo na svakom postu)
    nemojte da mislite da se pravim da sam pametan klinac...dosta sam radio u zivotu sa ljudima i znam kako se treba ponasati
    uzivajte...!


    Sponsored content


    Za ronana Empty Re: Za ronana

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pet Apr 26, 2024 7:05 am