33 pr0 plaYground .::dobro dosli::.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

33 pr0 plaYground


    server-problem

    avatar
    Gost
    Gost


    server-problem Empty server-problem

    Počalji od Gost Sub Jan 03, 2009 1:06 pm

    Pozz!Imam problem oko ulaska u Server.Kada udjem, pise mi da me je diskonktovao sa servera, a razlog je sledeci:Bad file server is enforcing file consistency for models/player/terror/terror.mdlAj ljudi molim vas pomozite mi, opa da zajedno igramo CS!!!
    avatar
    Gost
    Gost


    server-problem Empty Re: server-problem

    Počalji od Gost Ned Jan 04, 2009 2:11 am

    Razlog sto ne mozes da udjes je da imas drugi model igraca...znaci ti imas model terora da imaju maramu na glavi a server ne dozvoljava da teror ima bilo sta na glavi...( ovo je primer...ako si me razumeo)
    znaci da si skidao skinove preko neta....sto znaci ili si skidao neke normalne skinove ili si skidao hakerske skinove za jaci metak,bolje preciznost ili tako nesto....
    ili najgora mogucnost je da imas virus posebno za kanter...znaci neko ti je ubacio virus ili trojanac...
    tako da skini nove skinove za CS ( default skin ) ,skeniraj kompjuter od virusa i nemoj da koristis cheatove ili hack modele za CS....
    uzivaj...!
    avatar
    Gost
    Gost


    server-problem Empty Re: server-problem

    Počalji od Gost Ned Jan 04, 2009 3:05 am

    Nisam majke mi koristio cheatove!!!Mislim, jednom mi je kum bio pa je on nesto skidao, pa je onda igrao, ali neznam.Sad cu da skinem, i samo gde da nalepim default skin???
    avatar
    bra1n
    Admin


    Broj poruka : 412
    Opomena :
    server-problem Left_bar_bleue0 / 1000 / 100server-problem Right_bar_bleue

    Datum upisa : 28.09.2008

    server-problem Empty Re: server-problem

    Počalji od bra1n Ned Jan 04, 2009 5:42 am

    pa najlakse ti je da izbrises ceo kanter i ponovo ga instaliras.
    avatar
    Gost
    Gost


    server-problem Empty Re: server-problem

    Počalji od Gost Ned Jan 04, 2009 9:54 am

    Nisam ja rekao da si ti koristio cheat....samo kazem....mozda si neki hack skin skinuo pa ti zato ne da....
    kao sto ti je brain rekao najbolje je da reinstaliras ceo CS....i tad ces uci...
    zo0p
    avatar
    Gost
    Gost


    server-problem Empty Re: server-problem

    Počalji od Gost Uto Jan 06, 2009 4:01 am

    reinstalirao sam i opet nece...ajd jel mozete da mi date link za download default skina i gde da ga instaliram...
    avatar
    Gost
    Gost


    server-problem Empty Re: server-problem

    Počalji od Gost Uto Jan 06, 2009 5:46 pm

    prosto i jednostavno...
    Kod:
    www.google.com
    i kucas u search skins for counter strike

    avatar
    Gost
    Gost


    server-problem Empty Re: server-problem

    Počalji od Gost Čet Jan 08, 2009 4:07 pm

    ok, sad mi je sve OK...dao mi brain pa sam opet skinuo CS...e, sad, nece da mi namesti da mi bude na 32 bita...izlazi mi i jednostavo nece...zna neko kako da reshim?
    avatar
    Gost
    Gost


    server-problem Empty Re: server-problem

    Počalji od Gost Čet Jan 08, 2009 5:27 pm

    Hmm...pa bolje da ti bude na 16 bita ali nema veze...
    ovako...idi na desktop desni klik/properties/settings i kliknes na Highest(32) pa OK...
    e sada udjes u kanter i namestis na 32 bita...trebalo bi da radi...ako nece... uzmes cekic i popravi kompjuter Smile Smile Smile

    Sponsored content


    server-problem Empty Re: server-problem

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Sub Sep 07, 2024 10:25 pm