33 pr0 plaYground .::dobro dosli::.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

33 pr0 plaYground


    D@ch@

    avatar
    Gost
    Gost


    D@ch@ Empty D@ch@

    Počalji od Gost Sub Dec 13, 2008 11:01 am

    Ajde sad lepo neko da mi objasni zasto sam BANovan?!! Na mapi NUKE u 18:55. Tek sam usao , ubio jednog i posle 30sec me izbaci i pise BANovan si za stalno.
    Kakva je ovo zaebancija, u cemu je stvar? Od admina su bili v kao vendeta, Gheto, Senna i ne znam, mozda jos neko nisam ni stigao da pogledam. Bez opomene i bilo kakve rasprave dobio BAN tokom 1min igranja. Recite mi je li ovo ozbiljan server ili nije da ne trosim vise reci. A ako nekome smeta sto ja znam da igram neka se javi za koju godinu kada nauci da igra i mozda tada udjem na server?!!
    avatar
    Gost
    Gost


    D@ch@ Empty Re: D@ch@

    Počalji od Gost Sub Dec 13, 2008 11:01 am

    Nemojte da me terate da promenim IP
    avatar
    Gost
    Gost


    D@ch@ Empty Re: D@ch@

    Počalji od Gost Sub Dec 13, 2008 11:16 am

    daco banovan si zbog: CITA! Moj ortak ROLEKS igrao je na serveru pre neki dan uvece,pricao mi je da si ga ubijao kroz zidove iz tvoje baze,da si ga pucao kroz zidove sa druge strane itd........ ja mislim da sam naveo dovoljno razloga da ostanes stalno banovan!
    avatar
    Gost
    Gost


    D@ch@ Empty Re: D@ch@

    Počalji od Gost Sub Dec 13, 2008 11:36 am

    e jel moze neko da mi kaze sta vam znnaci Dropped due slot reservation... Hvala unapred
    avatar
    Gost
    Gost


    D@ch@ Empty Re: D@ch@

    Počalji od Gost Sub Dec 13, 2008 12:16 pm

    Ja ne mogu da verujem!! Boze mili noobova. Ortak ti je rekao da sam ja ubijao kroz zidove i ja sam citer. Ja kada bi verovao svakome ko kaze da je citer ne bi nikoga bilo na serveru, a ako je neko citer onda si to ti. 10 partija jedva se vuce i onda kad mu dosadi da gine napravi skorove 30-40:3 nekoliko partija za redom. Mi kazemo imas cit gasi nije zanimljivo, a on ja nisam citer ja sam Pro i ajde ja sada treba da verujem tebi na rec.
    Brain ako ovo gledas intervenisi, kako on moze da bude admin ako slusa nekoga sa strane da sam ja citer kada sam igrao jednog dana uvece,a da nije on sam ni bio prisura. Ja sam uvek na serveru i tog ROLEKSA u zivotu nisam video, ne znam ni ko je on. Kako on moze da kaze da sam ja citer bre?!!! Je li on admin? I nemoj mi reci da je on neki pro pa razlikuje citove od skil-a.

    Brain procitaj "shomiev" post i proceni da li je to sto je uradio sa njegove strane fer?!
    avatar
    Gost
    Gost


    D@ch@ Empty Re: D@ch@

    Počalji od Gost Sub Dec 13, 2008 12:52 pm

    Vidim ja da od ovog nema vajde, moracu da promenim IP. A ovaj shomi se ponasa kao da sam prvi put na serveru. Ja sam cuo pre neki dan da je jedan igrac rekao da si citer, mislim da bi bilo red da te banuju. I ja sam jos trebao da platim 500din. za admina da bi me neki klinac tamo BANovao. A ovi drugi sto znaju da igraju njima su zasticena imena i njih niko ne sme da dira i proziva. Ja ne znam kao da nikada nisam ni bio admin na ovom serveru. Ali nema veze, vidimo se
    avatar
    Gost
    Gost


    D@ch@ Empty Re: D@ch@

    Počalji od Gost Sub Dec 13, 2008 12:57 pm

    koliko sam ja skontao i citao neke postove od pre taj shomi je sve redom prozvao za chit tako da je ili noob ili cisto iskopleksiran zbog svog neskila...
    avatar
    bra1n
    Admin


    Broj poruka : 412
    Opomena :
    D@ch@ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100D@ch@ Right_bar_bleue

    Datum upisa : 28.09.2008

    D@ch@ Empty Re: D@ch@

    Počalji od bra1n Sub Dec 13, 2008 3:11 pm

    reci swoj ip za unban
    ja cu ovo srediti sa vendetom
    avatar
    Gost
    Gost


    D@ch@ Empty Re: D@ch@

    Počalji od Gost Sub Dec 13, 2008 3:37 pm

    94.189.209.37
    Ali sada mogu da udjem, izgleda mi ovi u SBB-u dali drugi IP. Posto imam dinamicki.
    Sada je ok
    avatar
    bra1n
    Admin


    Broj poruka : 412
    Opomena :
    D@ch@ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100D@ch@ Right_bar_bleue

    Datum upisa : 28.09.2008

    D@ch@ Empty Re: D@ch@

    Počalji od bra1n Sub Dec 13, 2008 3:42 pm

    ok
    avatar
    Gost
    Gost


    D@ch@ Empty Re: D@ch@

    Počalji od Gost Sub Dec 13, 2008 3:45 pm

    samo cu da kazem nesto...!
    pre bi trebal ida vendeta dobije ban nego dacha
    RAZLOG:svi govore da vendeta ima cit!!!a za dachu jos niko nije rekao
    necu da se mesam ali tako je
    p0ZzZzZz D@ch@ 87933
    avatar
    bra1n
    Admin


    Broj poruka : 412
    Opomena :
    D@ch@ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100D@ch@ Right_bar_bleue

    Datum upisa : 28.09.2008

    D@ch@ Empty Re: D@ch@

    Počalji od bra1n Sub Dec 13, 2008 4:03 pm

    mozda niko nije rekao da daca ima cit, ali sam sa vendetom bio u igronici i igrao je na kompu pored mene i opet pravio nenormalan score.!

    LOCK!

    Sponsored content


    D@ch@ Empty Re: D@ch@

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Sre Maj 01, 2024 3:59 pm