33 pr0 plaYground .::dobro dosli::.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

33 pr0 plaYground


    ne razumem

    avatar
    Gost
    Gost


    ne razumem Empty ne razumem

    Počalji od Gost Sub Dec 13, 2008 6:38 am

    E ljudi aj mi objasnite ovo: nikad nisam igrao na ovom vasem serveru i pokusam ja sad da udjem i ono pred kraj ucitavanja izbaci: ne razumem Wtfsx9

    Ne razumem zasto mi ovo izbaci?!?!?! Nikad nisam igrao tamo 100%

    Aj pomozite. sta moze biti problem
    avatar
    bra1n
    Admin


    Broj poruka : 412
    Opomena :
    ne razumem Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ne razumem Right_bar_bleue

    Datum upisa : 28.09.2008

    ne razumem Empty Re: ne razumem

    Počalji od bra1n Sub Dec 13, 2008 11:02 am

    lol. neznam kako ovo moze da se desi ako nikad nisi bio na serveru, ali za swaki slucaj reci mi tvoj nick i ip
    p.s. odakle si?
    avatar
    Gost
    Gost


    ne razumem Empty Re: ne razumem

    Počalji od Gost Sub Dec 13, 2008 1:04 pm

    kako znas za forum kad nikad nisi na servu bio?
    avatar
    Gost
    Gost


    ne razumem Empty Re: ne razumem

    Počalji od Gost Sub Dec 13, 2008 1:23 pm

    bRa1n_vs_w0lfs ::lol. neznam kako ovo moze da se desi ako nikad nisi bio na serveru, ali za swaki slucaj reci mi tvoj nick i ip
    p.s. odakle si?

    Nisam nikad bio sigurno sad sam video servera ip ovde na forumu. Nick mi je ZeRo_Co0L a trenutni ip je 79.101.232.90

    @asdf neki lik je izreklamirao na rapidserbiji ovaj sajt, kao ovde ima patch neki i ja reko daj da skinem taj patch kad ono cak i nema, opomenucer tog sto je reklamirao sigurno.
    avatar
    Gost
    Gost


    ne razumem Empty Re: ne razumem

    Počalji od Gost Sub Dec 13, 2008 1:25 pm

    A sta je ovo kad ovako izbaci?? Znam da kad te banuju tebi je server not responding i kad porbas da udjes pise 'you are banned from this server'. Jel ovo neka vrsta novijeg banovanja ili sta?!?! Stvarno mi nije jasno!
    avatar
    Gost
    Gost


    ne razumem Empty Re: ne razumem

    Počalji od Gost Sub Dec 13, 2008 1:28 pm

    nem pojma matori,treba da vidis sa neki adminom ili tako nesto...Nisam cuo za tvoj problem...nemoguce da ti je ruter dodelio ip koje je u proslosti bio banovan al onda serv ne bi video lol...
    avatar
    bra1n
    Admin


    Broj poruka : 412
    Opomena :
    ne razumem Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ne razumem Right_bar_bleue

    Datum upisa : 28.09.2008

    ne razumem Empty Re: ne razumem

    Počalji od bra1n Sub Dec 13, 2008 3:10 pm

    ninja121 ::
    bRa1n_vs_w0lfs ::lol. neznam kako ovo moze da se desi ako nikad nisi bio na serveru, ali za swaki slucaj reci mi tvoj nick i ip
    p.s. odakle si?

    Nisam nikad bio sigurno sad sam video servera ip ovde na forumu. Nick mi je ZeRo_Co0L a trenutni ip je 79.101.232.90

    @asdf neki lik je izreklamirao na rapidserbiji ovaj sajt, kao ovde ima patch neki i ja reko daj da skinem taj patch kad ono cak i nema, opomenucer tog sto je reklamirao sigurno.
    taj lik sa rapidserbije sam ja a instalaciju i patch za cs imas u kategoriji download/cs 1.6 i ostalo
    P.S. mozda si pokupio dinamicki ban na nekom serveru. probaj da izbrises ceo kanter i onda instaliras i probas da udjes na server

    Sponsored content


    ne razumem Empty Re: ne razumem

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Sre Maj 01, 2024 4:09 pm