33 pr0 plaYground .::dobro dosli::.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

33 pr0 plaYground


    D@ch@

    avatar
    Gost
    Gost


    D@ch@ Empty D@ch@

    Počalji od Gost Uto Nov 11, 2008 12:45 pm

    Ovde cu ja da stavljam neke moje kritike u vezi servera i citera. To je moje pravo na spam, koga ne interesuje neka ne cita, ali ja mislim da ce vecinu ne citera da interesuje.

    Prvo me nervira mape sto su promenjene. Ubacene dustyaztec, mapa ne moze biti gora, jako je siroka i pogotovo kada dodje njih 25 gde su vecina citeri i ne mozes da pobegnes da neznam kakav PRO da si! Zatim mapa westwood, tu mapu nisam mogao da svarim jos od kada sam poceo da igram kanter. Cak mi u jednom trenutku i muka bude i jos su oruzija ogranicena ako nemas barem 3000 bolje ni da ne igras, pogotovo jos ako si primoran da ides pistoljem. To oruzije ne mogu da shvatim nema teorije, ne znam da igram snjim pa vidi! Ne znas sa koje ti strane ko dolazi odakle puca i jos pogotovo kada si kanter stekanju nikad kraja. Cast izuzecima. Sledeca mapa de_rats. Ta mapa je tako terorska userska da je to neopisivo. Ako si kanter ti nema sta da trazis na ovoj mapi jedino ako si pocetnik pa ti je sve jedno da li gubis skor ili ne. I jos kako sam ja uvek baksus budem primoran da igram za kantere. I sto je jos gore odma sledeca mapa za njom je rats2002 D@ch@ 608503 . Ja ne znam da li je ovo neka teorija zavere ili sta?? I naravno assault mapa koja bi trebala da bude zakonom zabranjena! Tako je smorna da jos i pored toga njih 10 terora cuci na jednom mestu i ceka da neko uleti da ga skinu, pa se tuku ko ce pre da ga pogodi da skupi neki poen da bi se malo popeo na rank listu. To je znaci eto cetiri mape koje te ubiju u pojam. I ja tih 4mape x 20min. = 80 min. cekam da bi se pustila neka normalna mapa da bih mogao da igram. Cim vidim ove mape odma Q+TAB+ENTER bez razmisljanja i pogovora.

    Citeri, to je ovih dana postao sinonim za ovaj server! Pre nedelju dana je server poceo da se puni i da dolaze takvi likovi (citeri) da je to strasno. Posto su izbaceni iz svih mogucih servera iskopali ovaj da malo pokazu kakav "skill" imaju kakve su one face. WoW! I poceli tako da me nerviraju da sam ovih dana mozda igrao kanter 2 sata ukupno na ovom serveru koji pre nisam napustao. Znaci ja ne znam kako su uspeli toliko da izdrze ovde a da ne budu BANovani. Admini jos ni ne znaju, ali ja ovde vecinu vremena provedem kada nema admina pa ih navatam toliko njih da sam poceo da stedim dah i da ih iskuliram. Sta im vredi reci da si citer kada odmah," nemam majke mi", "ja sam PRO kakav cit, sta ti je" itd. Sigurno ima neka knjiga citerskih izgovora gde su ucili napamet kada sta da kazu. Naravno ima nekih koji za svako ubistvo kazu citer i stvarno pocinju da se*u i tako da taj pojam citer izgubi svoju smisao. Pa ako nesto kazes spadnes u tu kategoriju gde bez veze pocinjes da vices citer kao da oni imaju neka iskustva, pa su oni odjednom postali ovlasceni za ocenu ko je citer a ko nije! Izdvojio bih par citera koji su dosli niodkuda i integrisali se u redovni sastav igraca ovog servera, tako neprimetno da ako kazes da je citer svi pomisle "ma nije, on ovde stalno igra i nismo videli da ima cit i sl. " . Kao sto je onaj meX, to je strasno covek ocigledno ima WH, ali covek ne zna da ga koristi pa ima pozamasno tih poena kada pogine pa nema smisla da ga napadas, ne mozes da dokazes. To govori kakav je igrac bez njega, cita (to nema u njegovom recniku). Onda sledeci ona(j) Angelina Jolie WH nisam jos dokazao da ima ali AIM, puff pa glave padaju ko nenormalne i to jos kroz zid (sto je mene baksuza zadesilo)! Onda V kao Vendeta (ne admin nego drugi Vendeta) WH pa moglo bi se reci bez AIM-a, cak je i u dust2 koristio AIM nas 5 je poredjao na onom sponu kod A site-a (head naravno) cak je i WIND bio medju mrtvima (i ja). Ali dzabe, covek je i sebe uverio u tu laz da nema cit da mu ne vredi nista ni spomenuti. Zatim ja mislim da se zove adsf, covek je takav user, citer nema veceg, na assaultu head iz jednog metka pada na 1000 metara i tacno se ono lepo pozicionira prema igracu da kad uleti nisan bude na svom mestu (ma glavi naravno). Onda ona Adriana Lima to je dokazan citer, ja mislim da se i jedan od admina uverio u to na dustyaztec-u (odvratnoj mapi) je skor i pored nas onako 25 palo na 18:0. Jos su svi vikali kasi nesreco, gasi! To je od prilike to, ima drugih igraca koji znaju po nekad da naprave dobar skor, ali oni stvarno imaju nekog skila i vidi se da nisu citeri. E takve ljude volim. Cu kad je meni skor sa njima, nije prelazio 10 ubstava : 8!?
    Sledece sto je steta jeste da je izbaceno ono pokazivanje ko je kome koliko demage-a napravio (onaj indikator) to je bila prava stvar. Ali nije toliko obavezna, ako su admini odlucili da ne treba neka ga. Ali meni je ta stvar super.

    Ako budem jos nesto imao da dodam postavi cu ovde, posle nekog vremena kada nekog navatam ili ako se nesto promeni na serveru a da nije za podneti bice ovde.
    avatar
    bra1n
    Admin


    Broj poruka : 412
    Opomena :
    D@ch@ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100D@ch@ Right_bar_bleue

    Datum upisa : 28.09.2008

    D@ch@ Empty Re: D@ch@

    Počalji od bra1n Uto Nov 11, 2008 1:48 pm

    swe ce biti sredjeno.
    imas pm
    avatar
    Gost
    Gost


    D@ch@ Empty Re: D@ch@

    Počalji od Gost Čet Nov 13, 2008 11:46 am

    aj neseri da si sve ovo pisao...
    Ti si lud,majke mi... lol!
    avatar
    Gost
    Gost


    D@ch@ Empty Re: D@ch@

    Počalji od Gost Čet Nov 13, 2008 12:17 pm

    To sam napisao kada sam bio puko D@ch@ 864381 , odigram 2 parije izresetaju me ko deb*la sve sami citeri i jos kao slag na tortu su padale mape koje pokrecu moj zivotinjski poriv Twisted Evil (da mi dodje da sve pojedem i pobij*m). Pa reko da sve to napisem, da javno izbacim bes iz sebe posto tastatura vise nije mogla da izdrzi i D@ch@ 661641 i preklinjala me je da je upotrebim kako dolikuje i da malo forumasi ispastaju Smile .
    avatar
    Gost
    Gost


    D@ch@ Empty Re: D@ch@

    Počalji od Gost Čet Nov 13, 2008 12:17 pm

    Ovoliko nisam nikad ni u skoli napisao Very Happy. Bes me prosvetlio
    avatar
    Gost
    Gost


    D@ch@ Empty Re: D@ch@

    Počalji od Gost Čet Nov 13, 2008 12:31 pm

    dacho dosta si ovo pisao svaka ti cast afro
    avatar
    Gost
    Gost


    D@ch@ Empty Re: D@ch@

    Počalji od Gost Čet Nov 13, 2008 3:07 pm

    dacho kada si besan......lepo da ti ja kazem za smirenje nesto.....
    imas vrata kuci sigurno..=).....e lepo krenes da zabadas vrata....ili orman jos bolje......ili ako neces da bijes nesto nadji neku picku pa je iskaraj.....
    a to da bes istreses preko tastarature to ti ne valja......
    ae u zdravlje=)
    avatar
    Gost
    Gost


    D@ch@ Empty Re: D@ch@

    Počalji od Gost Čet Nov 13, 2008 3:10 pm

    e wind,ti meni citas misli... Very Happy
    avatar
    Gost
    Gost


    D@ch@ Empty Re: D@ch@

    Počalji od Gost Čet Nov 13, 2008 3:12 pm

    Sto da jadna devojka izpasta, a tastatura mi je bila pri ruci, to mi je omiljeno mesto za udaranje.
    avatar
    Gost
    Gost


    D@ch@ Empty Re: D@ch@

    Počalji od Gost Čet Nov 13, 2008 5:27 pm

    e wind,ti meni citas misli... Very Happy
    pa brate zna se ko mora da bude kriv kada si besan=)))
    Sto da jadna devojka izpasta, a tastatura mi je bila pri ruci, to mi je omiljeno mesto za udaranje.
    ma kakvo ispastanje!?!?!?! iskaces se po njoj i posle si miran.....a za tastaturu....pa ti si lud....pa meni bre neko kada pipne komp ja ubijam.....a kamoli da "bijem" tastaraturu.....=)....lud si bre covece......
    Bolje jedna devojka neko jadna tastaratura!!!!....razmisli......
    uzivajte!!!
    avatar
    Gost
    Gost


    D@ch@ Empty Re: D@ch@

    Počalji od Gost Pet Nov 14, 2008 4:20 pm

    lol! Ti si lud majke mi...
    avatar
    Gost
    Gost


    D@ch@ Empty Re: D@ch@

    Počalji od Gost Pet Nov 14, 2008 6:30 pm

    stvarno???...pa nisi prvi koji je to rekao.....
    ae s ljubavlju BOZEN!=)))
    avatar
    Gost
    Gost


    D@ch@ Empty Re: D@ch@

    Počalji od Gost Sub Nov 15, 2008 5:23 am

    Aaaa, prestanite da spamujete na ovu temu! Sada je sve OK, stvar je sredjena. Zvanicno je ovo najbolji server za CS D@ch@ 66570 .

    A ovo sto sam pisao nisam lud jednostavno morao sam da napisem sta mislim da bi se problem resio, bilo mi je prekipelo i to je to. Da nisam ovo napisao problem se nikada ne bi resio. Ja sam jednini koji je nesto preduzeo, zao mi je WIND pre tebe sam se setio. Very Happy
    ---------------------------------------------------------------
    And are you happy?! Tonight I work for the system!
    avatar
    Gost
    Gost


    D@ch@ Empty Re: D@ch@

    Počalji od Gost Ned Dec 14, 2008 9:49 pm

    e daco daco...bolje da si se iskakao po nekoj...da si to uradio...server bi ti posle bio do jaja Wink Wink Wink...ne bi se zalio na nikog... xexexe

    Sponsored content


    D@ch@ Empty Re: D@ch@

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Sub Sep 07, 2024 8:47 pm