33 pr0 plaYground .::dobro dosli::.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

33 pr0 plaYground


2 posters

    -PrImEdBe na DooTjU-

    avatar
    Gost
    Gost


    -PrImEdBe na DooTjU- Empty -PrImEdBe na DooTjU-

    Počalji od Gost Pet Okt 17, 2008 2:32 am

    u ovoj temi mozete da napljujete admina sa nickom .::zvezdara gang::.*DooTja ,da kazete sta vam je sve ruzno uradio ......I NEKA POHVALA NIJE NA ODMET:)salim se.....pocnite momcii
    avatar
    Gost
    Gost


    -PrImEdBe na DooTjU- Empty Re: -PrImEdBe na DooTjU-

    Počalji od Gost Pet Okt 17, 2008 2:57 am

    evo dotja ja sam gangster sto nisi banovao onog citera nego si ga pustio da igra zaboravio sam mu nick ali zasto si ga pustio da igra confused
    avatar
    Gost
    Gost


    -PrImEdBe na DooTjU- Empty Re: -PrImEdBe na DooTjU-

    Počalji od Gost Pet Okt 17, 2008 7:44 am

    ne znam na kog tacno mislis,slusaj server se toliko napunio citerima,moram da se dogovorim sa medom,brainom,windom da polako pocne ciscenje..danas sam pratio 10 igraca ,vise sam blejao u spec nego sto sam igrao...sledeci put lepo reci a admin say ....pozz brate i srecno u borbi protiv CHEATERA
    avatar
    Gost
    Gost


    -PrImEdBe na DooTjU- Empty Re: -PrImEdBe na DooTjU-

    Počalji od Gost Uto Nov 04, 2008 4:23 am

    E ljudi....necu da te kritikujem djoota...samo da te pitam nesto...Kako mislite da resite problem koji se pojavio...a tice se idiotskih klinaca koji kradu nickove dobrih igraca...bas malopre je igrao jedan mali sa nickom profikillera...a ubio je mnogo svojih namerno...isto znam da je GangsteR -ov nick kraden vise put...Juce a i malopre...Znam kako dobro igra GangsteR a ovo malopre nije bio on...Sta ste smislili?
    avatar
    bra1n
    Admin


    Broj poruka : 412
    Opomena :
    -PrImEdBe na DooTjU- Left_bar_bleue0 / 1000 / 100-PrImEdBe na DooTjU- Right_bar_bleue

    Datum upisa : 28.09.2008

    -PrImEdBe na DooTjU- Empty Re: -PrImEdBe na DooTjU-

    Počalji od bra1n Uto Nov 04, 2008 4:47 am

    smislio sam da iskljucim ff Wink
    avatar
    Gost
    Gost


    -PrImEdBe na DooTjU- Empty Re: -PrImEdBe na DooTjU-

    Počalji od Gost Uto Nov 04, 2008 5:08 am

    >>Black*Angel<&l ::E ljudi....necu da te kritikujem djoota...samo da te pitam nesto...Kako mislite da resite problem koji se pojavio...a tice se idiotskih klinaca koji kradu nickove dobrih igraca...bas malopre je igrao jedan mali sa nickom profikillera...a ubio je mnogo svojih namerno...isto znam da je GangsteR -ov nick kraden vise put...Juce a i malopre...Znam kako dobro igra GangsteR a ovo malopre nije bio on...Sta ste smislili?

    Taj mali i jeste profikiller ...tj to mu je burazer...lol!
    avatar
    Gost
    Gost


    -PrImEdBe na DooTjU- Empty Re: -PrImEdBe na DooTjU-

    Počalji od Gost Uto Nov 04, 2008 5:29 am

    tako je varga duca nije za admina jocolor ....a sad drugari moji idemo na -PrImEdBe na DooTjU- 710861 pa na cs Smile
    avatar
    Gost
    Gost


    -PrImEdBe na DooTjU- Empty Re: -PrImEdBe na DooTjU-

    Počalji od Gost Uto Nov 04, 2008 7:14 am

    nidzapoki@sezampro.rs ::
    >>Black*Angel<&l ::E ljudi....necu da te kritikujem djoota...samo da te pitam nesto...Kako mislite da resite problem koji se pojavio...a tice se idiotskih klinaca koji kradu nickove dobrih igraca...bas malopre je igrao jedan mali sa nickom profikillera...a ubio je mnogo svojih namerno...isto znam da je GangsteR -ov nick kraden vise put...Juce a i malopre...Znam kako dobro igra GangsteR a ovo malopre nije bio on...Sta ste smislili?

    Taj mali i jeste profikiller ...tj to mu je burazer...lol!

    OK...nisam znao...sorry:)
    avatar
    Gost
    Gost


    -PrImEdBe na DooTjU- Empty Re: -PrImEdBe na DooTjU-

    Počalji od Gost Uto Nov 04, 2008 9:34 am

    VARGA JE BANOVAN NA 7 DANA.

    razlog:
    vredjanje ostalih clanova!!
    avatar
    Gost
    Gost


    -PrImEdBe na DooTjU- Empty Re: -PrImEdBe na DooTjU-

    Počalji od Gost Uto Nov 04, 2008 10:55 am

    7 dana je malo .....sredicu ti nesto vise preko veze king king
    avatar
    Gost
    Gost


    -PrImEdBe na DooTjU- Empty Re: -PrImEdBe na DooTjU-

    Počalji od Gost Uto Nov 04, 2008 12:00 pm

    Da meni neko krade nick GangsteR.Neznam ko confused .Mislim da je taj zidanov brat -PrImEdBe na DooTjU- 608503 posto on kaze da mu je zidan brat a to je moguce Twisted Evil
    avatar
    Gost
    Gost


    -PrImEdBe na DooTjU- Empty Re: -PrImEdBe na DooTjU-

    Počalji od Gost Uto Nov 04, 2008 1:02 pm

    Varga ::VARGA JE BANOVAN NA 7 DANA.

    razlog:
    vredjanje ostalih clanova!!

    a zasto si banovan...i nerazumem ...kad te banuju sto se ti nevratis na server...samo promeni IP i to je to...
    avatar
    bra1n
    Admin


    Broj poruka : 412
    Opomena :
    -PrImEdBe na DooTjU- Left_bar_bleue0 / 1000 / 100-PrImEdBe na DooTjU- Right_bar_bleue

    Datum upisa : 28.09.2008

    -PrImEdBe na DooTjU- Empty Re: -PrImEdBe na DooTjU-

    Počalji od bra1n Uto Nov 04, 2008 1:11 pm

    nidzapoki@sezampro.rs ::
    Varga ::VARGA JE BANOVAN NA 7 DANA.

    razlog:
    vredjanje ostalih clanova!!

    a zasto si banovan...i nerazumem ...kad te banuju sto se ti nevratis na server...samo promeni IP i to je to...

    banovan je na forumu.
    avatar
    Gost
    Gost


    -PrImEdBe na DooTjU- Empty Re: -PrImEdBe na DooTjU-

    Počalji od Gost Uto Nov 04, 2008 3:26 pm

    jao...video sam da kradu nickove......svima kazem: kada vidite da je neciji ukraden nick samo mi kazete to je taj......ja cu da sredim......
    a sto se tice primedbe za ducu......imam jeddu......mnogo me nervira....stalno prica da ce da me banuje i da ce da banuje sve clanove....i stvarno me to nervira =)))salim se....
    nemoj da je neko napisao primedbu neku....nece vise videti net......!!!
    avatar
    Lawliet
    33pr0 soldier level 1


    Broj poruka : 3
    Godina : 30
    Lokacija : Srbija
    Raspoloženje : Nemam to
    Opomena :
    -PrImEdBe na DooTjU- Left_bar_bleue0 / 1000 / 100-PrImEdBe na DooTjU- Right_bar_bleue

    Datum upisa : 10.01.2009

    -PrImEdBe na DooTjU- Empty Re: -PrImEdBe na DooTjU-

    Počalji od Lawliet Sub Jan 10, 2009 3:09 pm

    Evo i ja da se pozalim, sad sam igro na serveru, pricho sa z0lom, lik je kul, i sprdali se, i on iz zezancije kaze duca ban ban ban!, i duca iako ne zna razlog me banovo, ne znam na kolko vremena.... Mislim, lik je ko pas, radi shta mu se kaze, a briga ga zasto to radi i kakve su posledice, molim vas da sredite to..
    avatar
    Gost
    Gost


    -PrImEdBe na DooTjU- Empty Re: -PrImEdBe na DooTjU-

    Počalji od Gost Sub Jan 10, 2009 3:42 pm

    e sinak nemoj da vredjas ducu....da ne bi i ja poceo da te banujem....a to dal te je banovo iz cista mira verovatno nije....jer vidim da prozivas...Very Happy
    avatar
    Lawliet
    33pr0 soldier level 1


    Broj poruka : 3
    Godina : 30
    Lokacija : Srbija
    Raspoloženje : Nemam to
    Opomena :
    -PrImEdBe na DooTjU- Left_bar_bleue0 / 1000 / 100-PrImEdBe na DooTjU- Right_bar_bleue

    Datum upisa : 10.01.2009

    -PrImEdBe na DooTjU- Empty Re: -PrImEdBe na DooTjU-

    Počalji od Lawliet Sub Jan 10, 2009 3:51 pm

    ti mene pre svega i ne znash, i nikad, al nikad nisam reko nekom da ima chit, uvredio nekog il sve drugo shto podrazumeva prozivanje, tako da nemoj mi i ti sad pametujes samo zato shto ti je duca drug
    avatar
    Gost
    Gost


    -PrImEdBe na DooTjU- Empty Re: -PrImEdBe na DooTjU-

    Počalji od Gost Sub Jan 10, 2009 7:55 pm

    ne kazem ti zato nego zato sto si reko da je ko PAS....jel to nije prozivka??
    avatar
    Gost
    Gost


    -PrImEdBe na DooTjU- Empty Re: -PrImEdBe na DooTjU-

    Počalji od Gost Sub Jan 10, 2009 8:00 pm

    Sto jes jes....pas je prozivka...
    a i da mi neko napise na serveru ban ban ban....pa dobio bi ban bar na 9999999 godina.... ako neko oce ban.....ja sam tu da mu ucinim zadovoljstvo.... =)
    P.s. : PROCITAJ PRAVILNIK FORUMA!!!
    NEMA PROZIVANJA!!
    avatar
    Gost
    Gost


    -PrImEdBe na DooTjU- Empty Re: -PrImEdBe na DooTjU-

    Počalji od Gost Sub Jan 10, 2009 8:07 pm

    evo wind ti je lepo objasnio....Very Happy

    pozz
    avatar
    Lawliet
    33pr0 soldier level 1


    Broj poruka : 3
    Godina : 30
    Lokacija : Srbija
    Raspoloženje : Nemam to
    Opomena :
    -PrImEdBe na DooTjU- Left_bar_bleue0 / 1000 / 100-PrImEdBe na DooTjU- Right_bar_bleue

    Datum upisa : 10.01.2009

    -PrImEdBe na DooTjU- Empty Re: -PrImEdBe na DooTjU-

    Počalji od Lawliet Ned Jan 11, 2009 6:14 am

    nisam ja vikao ban, z0la je vikao ban, a ja sam ga dobio.... a kad kazem ko pas, mislim, slusha druge, bez obzira na razlog il posledice, ne mislim pas kao chetvoronozhac sa velikim zubima, ja nisam nikom nishta reko shto bi mogla biti uvreda, samo sam prichao sa zolom. U svakom slucaju, kreno sam da se zalim jer sam dobio ban bez razloga jer je admin slusho playera obicnog, to je tema, tako da nemojte da skrecete sa nje

    Sponsored content


    -PrImEdBe na DooTjU- Empty Re: -PrImEdBe na DooTjU-

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pet Apr 26, 2024 9:00 pm